Rīga dabas parkā «Piejūra» ierīkos atpūtas vietas un autostāvvietu, bet Bolderājā veidos dambi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Lai izbūvētu un atjaunotu publisku infrastruktūru, kas mazina antropogēno jeb cilvēka iedarbības slodzi, Rīgas dome iecerējusi vairākus labiekārtošanas darbus dabas parkā “Piejūra”, kas sākas Daugavgrīvā Rīgā un turpinās Carnikavas un Saulkrastu novados. 

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments nākamā gada sākumā plāno startēt projektu konkursā, kurā „Natura 2000” teritoriju uzlabojumiem iespējams saņemt 500 000 eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu. Rīgas domei šī summa gan vispirms jāiztērē no sava budžeta, un par to trešdien, 7.decembrī, spriedīs Pilsētas attīstības komitejā.

Ja Rīga tiktu pie Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma, par pusmiljonu eiro divu gadu laikā iecerēts veikt pretplūdu pasākumus Bolderājā. Savukārt vēl par gandrīz 90 000 eiro Rīgas budžeta naudas dabas parkā „Piejūra” iecerēts sakārtot vai no jauna izbūvēt infrastruktūru.

Dome plāno ierīkot atpūtas vietas ar 38 soliņiem, sešās vietās uzlikt ceļazīmes “Iebraukt aizliegts”, izbūvēt takas ar koka laipu segumu teju divu kilometru garumā un 260 metru grants klājumu. Tāpat 27 vietās uzliks atkritumu urnas, izveidos veselības taku un aktīvās atpūtas laukumu ar āra trenažieriem.

Pašvaldība arī iecerējusi izlikt informatīvus stendus, izvietot četras tualetes, uzstādīt barjeras stihiski iebraukāto ceļu slēgšanai un izveidota autostāvvietu Mangaļsalā gandrīz pussimt braucamajiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti