Rīgā Baltijas valstu ministri pārrunās ES aktualitātes

Šodien Rīgas Biržā notiks Baltijas Ministru padomes premjerministru sanāksme. Tikšanās laikā paredzēts pārrunāt Eiropas Savienības (ES) aktuālos darba kārtības jautājumus, tostarp ES budžetu pēc 2020. gada, "Brexit", reģionālos transporta un enerģētikas projektus, kā arī jautājumus, kas saistīti ar informatīvās telpas un vēlēšanu drošību, un attiecības ar Krieviju, Ukrainu un ASV.

Rīgā notiks Baltijas Ministru padomes Premjerministru sanāksmeElla Semjonova

  „Pirmdien Rīgā būs trīs Baltijas valstu premjerministru tikšanās, kas ir Baltijas Ministru padomes formāta augstākais tikšanās līmenis. Latvija šogad prezidē Baltijas Ministru padomē. Šis gads arī ir īpašs ar to, ka Baltijas Ministru padomei ir 25. gadskārta. Darba pusdienās premjeri runās par tādu šobrīd aktuālu tēmu kā informācijas telpas un vēlēšanu drošība," teica Latvijas Ministru prezidenta ārlietu un Eiropas lietu padomniece Lelde Līce-Līcīte.

  Uz šīm pusdienām ir aicināts NATO "Stratcom" Ekselences centra direktors Jānis Sārts. "Runāsim par to, kāda ir šī brīža situācija gan informatīvās telpas, gan drošības kontekstā, gan arī par to, kas notiek un ko varētu darīt starptautiskā līmenī ar šiem jautājumiem. Viens piemērs ir Eiropas Savienība, kur maijā gaidāmas Eiropas Parlamenta vēlēšanas un kur ir virkne iniciatīvu, kas ir veltītas tam, lai vēlēšanu drošību nodrošinātu arī šajās vēlēšanās," pauda Līce-Līcīte.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti