Rīgā antisanitāros apstākļos atrod novārtā pamestus bērnus

Policistiem ierodoties izšķirt divu stipri iereibušu cilvēku ķīviņu, Avotu ielas dzīvoklī Rīgā atrasti trīs novārtā pamesti bērni. Tie dzīvojuši antisanitāros apstākļos un bezpalīdzīgi vērojuši iedzērušo vecāku strīdu.

Policija izsaukumu saņēma naktī no sestdienas uz svētdienu. Starp diviem stipri iereibušiem cilvēkiem izcēlies strīds. Sieviete vēlējusies, lai vīrs dzīvokli pamet, kas viņu sadusmojis tik ļoti, ka viņš rīģipša sienā izsitis vairākus caurumus.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka tam visam liecinieki ir arī trīs bērni. Visapkārt mētājušies atkritumi, netīrie trauki, cigarešu izsmēķi, tukšas pudeles un mājdzīvnieku izkārnījumi.  Viens no bērniem pat nebija sasniedzis gada vecumu.

"Salīdzinoši svaigi izremontēts dzīvoklis bija pārvērsts par midzeni. Ņemot vērā, ka vecāki nekādā veidā nebija spējīgi parūpēties par saviem bērniem, tad nācās šos te bērnus šķirt no ģimenes," teica Rīgas Pašvaldības policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Miesas bojājumus gan neviens neguva. Tomēr jaunākais bērns ir hospitalizēts, bet abi pārējie  - nogādāti krīzes centrā.  Tāpat ir informēta bāriņtiesa un sociālais dienests, kas turpinās darbu ar ģimeni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti