Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Elīnu Rožulapu

Rīta Panorāma

Intervija ar dziedātāju Aiju Vītoliņu

Intervija ar Nilu Ušakovu

Rīgā aizliedz ielu «ielāpus» – izraktās vietas būs jānoasfaltē kārtīgi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

No šī gada pēc visiem pazemes komunikāciju labošanas darbiem Rīgā izraktā brauktuves vieta būs jānoasfaltē kārtīgi no vienas apmales līdz otrai 50 metru garumā, LTV “Rīta panorāmai”  Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”). 

Ušakovs stāstīja, ka jaunā pilsētas saistošo notikumu prasība šogad palielinās izmaksas visiem komunikāciju turētājiem, taču palīdzēs izvairīties no “ielāpiem”.

Jaunās prasības attieksies uz visām cauruļu un citu komunikāciju nomaiņām, gan avārijas novēršanām, gan plānveida darbiem- “ja esi izracis, vajadzēs atjaunot no apmales līdz apmalei 50 metru garumā”, stāstīja mērs. 

Viņš arī skaidroja, ka, piemēram, sociālo tīklu lietotāju neizpratni izraisījis gadījums ar komunikāciju nomaiņu jau nobruģētajā Barona ielas posmā ir uzņēmuma ziņā. Komunikācijas varēja mainīt pavasarī, un uzņēmums bija izvēles priekšā – atstāt šo 50 metrus garo posmu pa ziemu bez seguma, vai arī ziemā uzlikt bruģi un tagad to izņemt ārā un ielikt atpakaļ. Ušakovs arī stāstīja, ka tas nerāda papildu izmaksas, jo darbu izpildītājs uzvarēja konkursā par ielas rekonstrukciju, piedāvājot konkrētu cenu, un cik reizes tas raks ārā un liks atpakaļ bruģi, ir paša uzņēmēja ziņā.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti