Rēzeknē jaunsargu solījumu nodod Barikāžu aizstāvju atceres dienā

Piektdien, 20.janvārī, Barikāžu aizstāvju atceres dienā Latgales Kultūrvēstures muzejā Rēzeknē svinīgo solījumu nodos jaunsargu kandidāti. 

Vairāk nekā 50 jaunieši ir gatavi papildināt jaunsargu rindas. Muzejā paredzēti arī pasākumi, veltīti  1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienai. Skanēs muzikāli priekšnesumi Lienes Skrebinskas un Andra Eriņa izpildījumā.

Jaunsardzes departamenta 2.novada nodaļas vadītājs Juris Lelis, atzīst, ka arī turpmāk šo pasākumu rīkot Latvijas valstij vēsturiski nozīmīgās dienās.

Juris Lelis: Par jaunsargu solījumu
00:00 / 00:39
Lejuplādēt

“Mēģināsim šāda veida pasākums veidot kā tradīciju, lai vienkāršāk labāk, ātrāk nodotu informāciju par to, kas ir bijis  1991.gadā, gan aģitēt un uzsvērt Jaunsardzes lomu šodien sabiedrībā,” saka Lelis.

“Mūsu jaunatne, viņi ir patriotiski, viņi ir zinātgriboši, viņiem interesē visas nezināmās lietas, un mūsu kā jaunsardzes centra darbinieku uzdevums to arī veicināt. Mūsu viens no darba pienākumiem aicināt Jaunsardzē, veidot nodarbības, stāstīt ne tikai par barikādēm, stāstīt par Latvijas valsts veidošanu, par Latvijas valsts tapšanu,” piebilst Lelis. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti