Rēzeknē aiztur jauniešus, kas «Instagram» publicē foto ar narkotikām

Pērnā gada nogalē policijas redzeslokā nonāca aizdomīgs “Instagram” profils, kurā tika publicētas 17 fotogrāfijas un video, kuros redzams, ka vairāki cilvēki, iespējams, iegādājas, glabā un lieto narkotiskās vielas dažādās Rēzeknes iestādēs un citās sabiedriskajās vietās. Policijai izdevies noskaidrot šo jauniešu identitāti un arī aizturēt viņus.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija BelovaKarina Važnaja

  “Informācijas pārbaudes gaitā iespējamie vainīgie tika aizturēti brīdī, kad viņi bija lietojuši narkotiskās vielas kādas daudzdzīvokļu mājas pagalmā. No notikuma vietas abi aizturētie tika nogādāti medicīnas iestādē narkotisko vielu konstatēšanai organismā, kā arī policijas iecirknī paskaidrojumu sniegšanai. Kā liecina saņemtie ekspertīžu slēdzieni, 1999.gadā un 2001.gadā dzimušie vīrieši ir lietojuši marihuānu,” pastāstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova.

  Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka abi jaunieši vairākkārt iegādājušies un lietojuši narkotiskās vielas, lai publicētu savu “varoņdarbu” fotogrāfijas sociālajos tīklos, šādā veidā iegūtu popularitāti un palielinātu “Instagram” profila sekotāju skaitu.

  Likumsargi atgādina, ka par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos vai glabāšanu nelielā apmērā bez nolūka tās realizēt vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu lietošanu — izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 280 eiro.

  Saistītie raksti
  1 komentārs
  Jānis Lietavietis
  Laba mācība, Interneta publiskā vide ir kā kā pilsētas centrālais laukums - visu tur darīto kāds pamanīs un ja tā ir noziedzīga rīcība - no soda neizbēgt. Protams, policijai tā ir veiksme, tik viegli atklāt noziegumus un iegūt pierādījumus, neko īpaši nevācot.
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti