Panorāma

Apcietinātais Martinsons atbalstījis politiķu biedrības

Panorāma

Panorāma

EŅĢEĻA PASTS SASNIEDZ PANSIONĀTUS

REPORTĀŽA: «Eņģeļa pasts» sasniedz pansionātus

Rokas pulksteni ar lieliem cipariem, kalendāru ar kaķu attēliem, biezenīti vai konfektes. Tik dažādas un tik pieticīgas ir vēlmes tiem, kuri par savām mājām sauc sociālās aprūpes centrus. Jau vairākus gadus ar mājaslapas “Eņģeļa pasts” starpniecību ikviens Latvijas iedzīvotājs var izpildīt kāda konkrēta pansionāta iemītnieka vēlmi, nopērkot tieši viņa lūgto lietu un aizsūtot to adresātam.   

“Rokaižu” pansionātā smaržo pēc piparkūkām. Lažas skolas bērni kopā ar iemītniekiem veic pēdējos sagatavošanās darbus, lai svētki ienāktu katrā istabiņā. Un arī Aizputes novadu jau sasniedzis eņģeļa pasts.

“Es prasīju dušas želeju un normālu šampūnu, matiņiem šampūnu,” saka pansionāta “Rokaiži” iemītniece Ināra Muceniece.

Viņas paciņā arī rotaļu kaķītis, rieksti un citas lietas, kas var iepriecināt vientuļos cilvēkus pansionātos.

Pansionāta “Rokaiži” iemītniece Dzintra Labkovska  vienmēr raksta, ka vēlas smaržas. Savulaik patika arī “Dzintara” ražotās, vairāk ar rūgtenu smaržu. Un šogad viņas paciņā ieliktas smaržas nemaz nav saldas.

 Iepriecināta, Dzintra atceras skolas laikus, amora pastu un puiku, kurš neatrakstīja.

Bet Edgara Sprūda rokas ir savilktas no smagā darba. Tāpēc ļoti lūdza cimdus. Viņš 27 gadus nostrādājis Liepājas tirdzniecības pārvaldē. “Tāpēc jau rociņas ir tādas.  Braucošais krāvējs, var teikt. Tagad rokas siltumā būs,” smaida Edgars.

Ilgas Sedliņas ikdiena rit istabā un  gultā. Pie sienas – kaķīšu uzlīmes. Viņa ļoti patīk kaķi ļoti patīk, un viņa kopā ar kaķenīti, kas dzīvo viņas istabā, arī priecājas par saņemtajām dāvanām.

Edgars atzīst, ka ir gan grūti tādā drūmā vietā, bet Ināra atzīst, ka “visgrūtāk jau ir izdomāt, ko lūgt. Mums jau viss ir!”

Mājaslapā Eņģeļapasts.lv kopumā pieteiktas 6236 pansionāta iemītnieku vēlmes. 4000 dāvanas jau ir sagādātas vai ir ceļā. Bet vēl 2000 savas dāvanas un savus eņģeļus gaida. Ikviens, kurš vēlas iepriecināt pansionātu iemītniekus, var uzzināt, kā to izdarīt, akcijas mājaslapā.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti