Dienas ziņas

Skolēnu un jauniešu nodarbinātība vasarā

Dienas ziņas

Latgale ieskandina svētkus Rīgas jūras līcī

Svētki ienāk arī slimnīcā un pansionātā

REPORTĀŽA: Dziesmu svētki ienāk arī Bērnu slimnīcā un pansionātā «Liepa»

Klātbūtnē, ja iegādātas biļetes. Uz bezmaksas pasākumiem, ja vien ir laiks un spēks. Un pie televizora, ja nav spēka un veselības. Tik dažādi ir veidi, kā šajos simtgades Dziesmu un deju svētkos baudīt to saturu, koncertus un tiešraides. Par to, kādas emocijas pārņem svētku apmeklētājus, kas dziesmas un dejas vēro ar ekrāna starpniecību, Latvijas Televīzijas reportāžā.

Pansionātā "Liepa" mūzika šajās dienās dzirdama vai katrā istabiņā, jo daudziem iemītniekiem televizors pašam savs. Un vai katram  ir savas atmiņas par svētkiem. Kāds dzīvojis tuvu estrādei, cits, piemēram, Vilnis Andrejsons, pats dziedājis svētku kopkorī.

"Visu mūžu ir dziedāts! Un korī, universitātes. Bez dziesmas neiztiek! (..) Cik bezgala skaistas ir latviešu meitenes ar vainagu! Dvēsele smaida!" saka pansionāta iemītnieks.

Tekla Maculeviča svētkiem seko par spīti veselības likstām. "Jā, cik iespējams! Man ar actiņām arī slikti, tikai viena actiņa ir... Patīk visas dziesmas, kas ir no manas jaunības...."

Tikmēr Elīnai rit jau sestā diena Bērnu slimnīcā. Dakteri gan sola, ka laidīs mājās. Viņas palātā svētki ienāk šādi - televizorus Bērnu slimnīcai uzdāvināja tie cilvēki, kas veikalos "Rimi" pirka svētku produktu līnijas īpašas preces. Trīs eiro centu ziedojums no katras ļāva kopā iegādāties 28 televizorus. Sekojot koncertiem, pat zāļu sistēma izpil ātrāk.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti