Panorāma

Joprojām pastāv šķēršļi VDK zinātniskai izpētei

Panorāma

Atbalsta kampaņa bēgļiem - «Mēs darītu tāpat!»

Jauni plāni par sanatorijas “Ķemeri“ pārtapšanu

Renovēto sanatoriju «Ķemeri» sola atklāt 2019. gadā

Bēdīgi slaveno sanatoriju “'Ķemeri”, kas nonākusi kompānijas "Park Hotel Ķemeri" īpašumā, sola atklāt pēc trim gadiem - 2019.gadā.

Iepriekš bija solīts, ka sanatorija savus viesus gaidīs no 2017.gada beigām, taču šogad investori šo termiņu pagarināja par diviem gadiem - līdz 2019.gada beigām.

Kā stāsta jaunie īpašnieki - te iekārtos piecu zvaigžņu viesnīcu un starptautisku labsajūtas klīniku, kur izmantošot vienīgi Ķemeru dabas resursus – minerālūdeni un Ķemeru dūņas. Viņi norāda, ka šoreiz darbs rit atbilstoši plānotajam.

Patlaban rit projektēšanas darbi. Būvdarbi un nama sakārtošana varētu sāksies nākamgad rudenī. Šobrīd var apskatīt tikai pirmo stāvu, bet, kas notiek augstāk - nav skaidrs. Tur žurnālistus nelaiž.

Jūrmalas dome no savas puses ir apņēmusies sakārtot degradēto apkārtni un infrastruktūru.

Šobrīd jau izsludināts konkurss Ķemera parka labiekārtošanas darbiem. Lai veicinātu kūrortnozares attīstību, nākamajos četros gados Ķemeru pilsētas attīstībai Jūrmalas dome plāno piesaistīt vairāk nekā 14 miljonus eiro -  galvenokārt Eiropas fondu finansējumu. Pašvaldības līdzfinansējums būs trīs līdz četri miljoni.

Jau ziņots, ka Ķemeru sanatorija Krievijas pilsonim Aleksandram Gusakovam piederošās SIA "Park Hotel Ķemeri" īpašumā oficiāli nonāca 2015. gada 6.februārī, kad tiesa apstiprināja cesijas darījumu starp sanatorijas pircēju SIA "Arhiidea" un SIA "Park Hotel Ķemeri". Līdz ar to "Arhiidea" visas savas prasījuma tiesības cedējusi "Park Hotel Ķemeri", kas pērn rudenī izsolē apliecināja savu gatavību iegādāties Ķemeru sanatoriju, taču noteiktajā laikā nesamaksāja par pirkumu, līdz ar to izsole tika atzīta par nenotikušu.

"Arhiidea" atbildība turpmāk būs sanatorijas atjaunošanas projekta īstenošana - projekta audits un pārprojektēšana atbilstoši jaunā īpašnieka vajadzībām.

SIA "Park Hotel Ķemeri" reģistrēta 2014.gada 16.septembrī. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis Gusakovs, kurš ir arī viesnīcu ķēdes "Heliopark Group" dibinātājs un īpašnieks. "Firmas.lv" informācija liecina, ka līdz 2014.gada 20.oktobrim Gusakovs bija vienīgais "Park Hotel Ķemeri" valdes loceklis, bet 20.oktobrī par otru uzņēmuma valdes locekli iecelts Andrejs Danengiršs. Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta informāciju uz 2015.gada 1.janvāri Danengiršs bija 12. lielākais nodokļu parādnieks valstī un piektais lielākais parādnieks starp privātpersonām. Danengirša nodokļu parāds ir 3,47 miljoni eiro.

Internetā atrodamā informācija liecina, ka Gusakovs ir 2000.gadā dibinātās viesnīcu ķēdes "Heliopark Group" dibinātājs un īpašnieks. Patlaban "Heliopark Group" ietilpst 11 strādājošas viesnīcas Krievijā un Vācijā, vēl trīs viesnīcu projekti atrodas realizācijas stadijā. Kopumā šajās viesnīcās ir 1500 numuri. Grupā ietilpst arī kūrortviesnīcas Bādenbādenē Vācijā un Krasnajā Poļanā Krievijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti