Panorāma

Pētnieku un uzņēmumu sadarbība projektā «Industriālais doktors»

Panorāma

Vērtīgs dāvinājums Latvijas Nacionālajam vēstures muzejam

«Pogai» jaunas mājas Pārdaugavā

Rehabilitācijas centrs «Poga» ticis pie jaunām telpām Pārdaugavā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Trešdien atvērtas rehabilitācijas centra "Poga" jaunās elpas Pārdaugavā. Tur bērni ar kustību traucējumiem varēs vingrināties daudz plašākā un mājīgākā vidē.

Daži griezieni, un jaunā "Poga ir atklāta. Tie, kuri šeit atgūst spēju noturēt līdzsvaru un spert soli bez staiguļa vai ratiņkrēsla, ir samulsuši – pārāk liels plašums. Atšķirībā no citiem rehabilitācijas centriem, organizācijas "ziedot.lv" centrs "Poga" sniedz inovatīvu rehabilitāciju. Te ir iekārtas un metodes, kas citos centros nav pieejamas. Piemēram, pasaulē modernākais gaitas robots vai dators, ko vada ar acs zīlīti. Valsts gan šo pakalpojumu neapmaksā. 

"Mēs, iespējams, nemākam iekļauties tajā konjunktūrā, un Nacionālais veselības dienests, kad mēs pirms trim gadiem bijām, uz mums skatījās kā dīvaiņiem. Ne vienmēr viss jāgaida no valsts. Šis ir tapis par  ziedojumiem. Bet es ceru, ka reiz mēs būsim tik pārtikusi valsts, ka mēs mūsu bērniem, kuriem medicīna ir bez maksas, spēsim apmaksāt arī rehabilitāciju," stāstīja "ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Dāvinātās puķes novītīs, un kūka tiks apēsta, bet šī vienmēr būs vieta, kur bērni varēs sasniegt savu iespēju maksimumu. Ik gadu šeit rehabilitāciju iziet vairāk nekā 500 pacientu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti