RD Satiksmes departaments: Par maksājumiem arodbiedrībai dzirdu pirmo reizi

Strādājot Rīgas domes Satiksmes departamenta (RD SD) Kontroles dienestā, tā priekšnieks Māris Višņevskis neesot saskāries ar maksājumiem arodbiedrībai LABA. Tā otrdienas rītā intervijā Latvijas Televīzijai norādīja Višņevskis.

Iepriekš medijos izskanējusi informācija, ka par katru mikroautobusu Rīgā ardbiedrības LABA kasē bijis jāiemaksā 50 latus.

Taču Višņevskis noliedza, ka būtu ar to saskāries: “Kamēr es strādāju par Kontroles dienesta priekšnieku, es šādu informāciju dzirdu pirmo reizi.” 

Viņš arī norādīja, ka Kontroles dienesta strādā 11 kontrolieri, kas pagājušā gada laikā spējuši nodrošināt ap pieciem tūkstošiem pārbaužu. Bet pārkāpumi konstatēti 827 gadījumos. Piemēram, 220 reizes mikroautobusu šoferi pārkāpuši notiekumus par pārvadājamo pasažieru skaita pārsniegšanu.

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā notikušas kratīšanas Rīgas domes Satiksmes departamentā, pēc kurām KNAB paziņoja, ka sākts process par kukuļņemšanu lielā apmērā. Par kukuļa pieprasīšanu aizdomās tiek turēts pašreizējais Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora biroja vadītājs Vitālijs Reinbahs.

Lietā ir divi aizdomās turētie – amatpersonas par kukuļa pieprasīšanu lielā apmērā, savukārt privātpersona par tās atbalstīšanu. Iepriekš LTV vēstīja, ka kopējā kukuļa summa bijusi vismaz 150 000 lati.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti