Rīta Panorāma

ES iesaka pieprasīt Covid testus ieceļotājiem no ĶTR

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Intervija ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētāju Imantu Paeglīti

RAKUS vadītājs: Bez valsts atbalsta slimnīca tuvākajā laikā nespēs palielināt atalgojumu 

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca (RAKUS) saviem spēkiem bez valsts atbalsta nespēs palielināt darbinieku atalgojumu tuvākajos gados. Tā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja RAKUS valdes priekšsēdētājs Imants Paeglītis. 

RAKUS vadītājs norādīja, ka atalgojuma palielināšanas jautājums ir aktuāls arī citām slimnīcām, ne tikai Austrumu slimnīcai. Tādēļ būtiska ir arī valsts iesaiste ar papildu finansējumu mediķiem. 

Paeglītis atzina, ka RAKUS saviem spēkiem vismaz šajā un nākamajos gados nespēs palielināt atalgojumu, ja no valsts puses netiek mainīts finansējums un palielināti tarifi. 

RAKUS vadītājs arī apstiprināja, ka atalgojuma celšana ir viens no jautājumiem Latvijas Onkoloģijas centra saspīlējumā ar Austrumu slimnīcas valdi. 

"Kā mēs noskaidrojām pārrunās, kuras turpināsim arī ar citām klīnikām, šis ir viens no jautājumiem – atalgojums. Jā, pēdējos gados [tas] ir vairāk nekā divas reizes palielināts, bet, manuprāt, ņemot vērā darbu, ko dara mediķi, tas vienalga ir nepietiekams," atzīmēja Paeglītis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti