4. studija

Studiju darbu «rakstnieki»: ko saka likums?

4. studija

«Google translate» - glābiņš vai izgāšanās?

Uz ceļiem uzdarbojas viltus policists!

Raidījums: Plakanciema pusē uz ceļiem uzdarbojas viltus policists

Plakanciema pusē uz ceļiem uzdarbojas viltus policists, pirmdien vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "4.studija", balstoties uz tā rīcībā esošo informāciju.

Plakanciema apkaimes iedzīvotāja Ieva raidījumā stāstīja, ka vienu dienu viņa ar auto pa galveno ceļu devusies uz darbu un no mazākas nozīmes ceļa priekšā izbraucis auto, izraisot avārijas situāciju. "Tā kā ārā bija bieza migla, viņu apdzenot, es viņam uzsignalizēju, lai redz, ka uz ceļa ir arī citas mašīnas, lai neatkārto kaut kādus bīstamus manevrus," klāstīja Ieva.

Džipa stūrētājam bijis galīgi vienaldzīgi, ka satiksmē piedalās vēl citi auto, turklāt viņš sācis uzvesties vēl agresīvāk.  

"Viņš ieslēdza zilās bākugunis. Bākugunis atradās mašīnai priekšā, tieši starp automašīnas gaismām, tā kā ir policijas mašīnām. (..) Cik es redzēju, formastērpa arī viņam nebija. Pa šofera logu izbāza ārā policista zizli, tā kā arī mājot, lai stājos malā kopā ar viņu, bet es neapstājos, aizbraucu prom.

Piezvanīju policijai, noskaidroju, ka tā mašīna nav policijas mašīna, ka es neesmu pārkāpusi noteikumus neapstājoties," teica Ieva.

Ievai izdevās automašīnu nofotografēt, un sieviete uzrakstījusi iesniegumu policijā. "Es esmu domājusi par to, kas būtu, ja būtu, ja es būtu apstājusies. Pozitīvs scenārijs neviens nav ienācis prātā," atzina Ieva.

Viņas sniegto informāciju analizē izmeklētāji, kuri arī noskaidros viltus policista patiesos motīvus. Raidījums "4.studija" savā izmeklēšanā, uzklausot vairākus Plakanciema iedzīvotājus, nonāca pie iespējamā vainīgā – tas esot kāds izbijis policists, 38 gadus vecs vīrietis vārdā Slaviks. 

LTV raidījums norāda: likuma pārkāpšanas gadījumā vai profilaktiskos nolūkos spēkratu uz ceļa drīkst apturēt tikai Valsts policijas, ceļu policijas vai pašvaldības policijas darbinieki. Likumsargu auto lielākoties ir trafarēts. Ja arī trafarējuma nav, likuma sargam vienmēr jābūt uniformā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti