Pusaudzes pašnāvība Daugavpilī – notikuma vietā uzietās detaļas, iespējams, liecina par «nāves spēli»

Daugavpilī pēc nepilngadīgas meitenes bojāejas, nokrītot no 12.stāva, notikuma vietā atrastas deguma pēdas – iespējams, dedzināta jaka. Lai gan policija tiešus pierādījumus traģēdijas saistībai ar pašnāvību spēli nesaskata, žurnāliste, kas Krievijā cēlusi trauksmi par bīstamo parādību, atklāj – jakas novilkšana varētu būt viena no nāvējošās spēles instrukcijām.

Uz balkona, kurā notikusi traģēdija, meitenes, no kurām viena noleca no 12.stāva, iespējams, dedzinājušas jaku, kas varētu būt piederējusi vienai no viņām. Notikuma vietā apdegušais audums vēl ir palicis, ziņo LTV7 raidījums "Ļičnoje delo".

Jaunieša, kurš pirmais izsaucis mediķus, tēvs ir sašutis par to, ka policija pieprasījusi puisim veikt asins analīzes. Viņš arī stāsta, ka policija viņa dzīvoklī esot meklējusi jaunietes jaku.

Policija apliecina, ka balkonā, no kura varētu būt nolēkusi viena no jaunietēm, ir palikuši kādi apdegumi, taču, kas tieši ir dedzināts, varētu noteikt ekspertīze.

To, vai jaunietes bija iesaistījušās bīstamajā pašnāvību spēlē, policija pašlaik izmeklē. “Mēs to neizslēdzam, bet tiešu pierādījumu mums tam nav,” saka Valsts policijas Daugavpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa priekšnieks Jurijs Saulevičs.

Tikmēr Krievijas laikraksta “Novoja gazeta” žurnāliste Gaļina Mursaļijeva, kura Krievijā pirmā vēstīja par bīstamās parādības izplatīšanos, pastāstīja, ka spēlē iesaistījušies jaunieši pirms lēciena vilkuši nost jakas. Tādas esot bijušas instrukcijas, jo lēcienā jaka varot aizķerties. Par jaku dedzināšanu žurnāliste gan nezina, taču piebilst – spēles noteikumi visu laiku tiek mainīti.

Mācību iestādē, kur mācījusies mirusī meitene, par bīstamo spēli zinot teju visi jaunieši. Spēles kuratori viņiem pat esot draudējuši, apgalvo jaunieši, kuri gan atsakās par to runāt televīzijas kameru priekšā.

Tikmēr mirušās jaunietes tuvinieki neizpratnē, kā šāda traģēdija varēja notikt – viņi meiteni raksturo kā cilvēku ar mierīgu un stipru raksturu.

Sižetu krievu valodā skatieties šeit:

Jau vēstīts - policija līdz šim norādījusi, ka ažiotāža ap „nāves spēlēm” ir nepamatota. Tomēr marta sākumā Latvijas Radio ziņoja, ka, iespējams, pēc aizraušanās ar kādu no „nāves spēlēm” slimnīcā atrodas kāds ceturtās klases skolnieks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti