Publicē provizoriskos pašvaldību deputātu sarakstus

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) svētdienas, 4.jūnija, pēcpusdienā ir publicējusi provizoriskos pašvaldību jauno domju sastāvus.

Domju sastāvs ir publicēts internetā.

Rīgas domes vēlēšanās no ievēlētajiem deputātiem visvairāk “plusu” ir savācis pašreizējais Rīgas mērs Nils Ušakovs (“Saskaņa”/GKR) – vairāk nekā 105 000. Salīdzinoši – “mīnusu” skaits nesasniedz pat 1000.

Lielu atbalstu izpelnījies viņa kolēģis Rīgas domē - galvaspilsētas vicemērs Andris Ameriks.

No citām partijām daudz “plusu” bijis Mārtiņam Bondaram (LRA/LA), Jutai Strīķei (Jaunā konservatīvā partija), Jānim Bordānam (JKP) un Baibai Brokai – viņiem ir vismaz 10 000 “plusu”.

Jūrmalas domes vēlēšanās lielu atbalstu izpelnījies bijušais pilsētas mērs Gatis Truksnis (Zaļo un Zemnieku savienība), Valmierā – pilsētas mērs Jānis Baiks (“Valmierai un Vidzemei”),  Daugavpilī – pilsētas mērs Jānis Lāčplēsis (Latgales partija), Rēzeknē – pilsētas mērs Aleksandrs Bartaševičs (“Saskaņa”), Liepājā – opozicionārs Jānis Vilnītis (Latvijas Reģionu apvienība), Ventspilī – no amata pienākumiem atstādinātais pilsētas mērs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”), savukārt Jelgavā pilsētas mērs Andris Rāviņš (ZZS).

Tomēr, lai arī ir saskaitītas visu vēlētāju balsis un veiktās atzīmes vēlēšanu biļetenos, vēlēšanu rezultātus vēl nevar uzskatīt par galīgiem. Likums ļauj vēlēšanu rezultātus apstrīdēt trīs darbadienu laikā.

Pašvaldību vēlēšanas notika sestdien, taču iepriekšējā balsošana notika trešdien, ceturtdien un piektdien.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti