Protestē pret brāļu Zapašniju cirka izrādēm Latvijā

Protestējot pret savvaļas sugu dzīvnieku pakļaušanu dresūrai un nebrīvei izklaides nolūkos, piektdienas vakarā brāļu Zapašniju dzīvnieku cirka izrādes laikā pie „Arēnas Rīga” norisinās biedrības „Dzīvnieku brīvība” rīkota protesta akcija.

Tajā piedalās vairāki desmiti cilvēku. Šī ir pirmā protesta akcija, arī sestdien un svētdien cirka izrāžu laikā protestētāji pulcēsies pie Arēnas „Rīga”.

Šajās dzīvnieku cirka izrādēs tiek izmantoti 15 lauvas, kā arī baltie un Usūrijas tīģeri.

„Kā rāda zinātniskie pētījumi, tieši šādi dzīvnieku cirkos cieš visvairāk. Protams, mēs vēlētos aicināt sabiedrību aizdomāties, vai mums vispār ir nepieciešami dzīvnieki cirkos, jo dzīvnieku dzīves apstākļi ir ierobežoti. Viņi gandrīz visu savu mūžu pavada sprostos, neredzot sauli, nošķirti no savām dzimtām, sociālajās struktūrās, kas tiem nav piemērotas un cieš no cietsirdīgas dresūras, kuras mērķis ir salauzt dzīvnieku gribu un pakļaut dresētājam,” saka biedrības „Dzīvnieku brīvība” vadītājs Aivars Andersons.

Viņš atzīst, ka šonedēļ notiekošā akcija ir tikai daļa no plašākas programmas, kur galvenais nolūks ir panākt dzīvnieku cirka aizliegšanu Latvijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti