Programmai «Erasmus+ jaunatne darbībā» 2017. gadā paredzēts tērēt 3,5 miljonus eiro

2017. gadā „Erasmus+ jaunatne darbībā” programmai būs pieejams lielāks finansējums – aptuveni trīsarpus miljoni eiro. Tas nozīmē arī aktīvāku darbu un vairāk jauniešu iesaistīšanu starptautiskajos projektos.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pārstāve Rasa Lazdiņa aicina laicīgi iesniegt projekta pieteikumus, plašāku informāciju iegūstot Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā. Lazdiņa norāda, ka jauniešu starptautiskie projekti attiecas uz 13 līdz 30 gadus veciem jauniešiem. Tāpat viņa uzsver, ka visi projekti ir starptautiski, tādēļ ir nepieciešami partneri vēl no vismaz vienas valsts.

„Programmā „Erasmus+ jaunatne darbībā” nākamgad būs pieejams lielāks finansējums kā visus iepriekšējos programmas darbības gadus, un tas būs aptuveni 3,5 miljoni eiro, un šī naudiņa būs pieejama tieši jaunatnes apmaiņas projektiem. Jaunatnes apmaiņas projekti paredz, ka jaunieši vecumā no 13-30 gadiem var organizēt kopīgu projektu ar kādu starptautisku partneri, un šī projekta laikā viņi var izpētīt kādu sev saistošu tēmu," klāsta Lazdiņa.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pārstāve Rasa Lazdiņa

  Programma sekmē jauniešu līdzdalību, uzlabo jaunatnes darba kvalitāti un veicina starptautisko sadarbību

  "Finansēšanas veidi mainās, ir arī iesnieguma termiņi pamainīti, šī informācija - arī par termiņiem - ir pieejama mūsu mājaslapā. Atsaucība ir salīdzinoši liela. Esam arī veikuši apkopojumu, cik esam sasnieguši pašvaldības. Mēs esam sasnieguši 55% pašvaldību,”  stāsta Lazdiņa.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti