Programmā «Latvijas skolas soma» izglītības iestādēm iesaka kompaktākas norises

Jau trešo gadu darbu turpinās programma „Latvijas skolas soma”. Šogad izglītības iestādēm iesaka izvēlēties neliela formāta mobilās norises – izrādes, koncertus un meistardarbnīcas, kas kultūras programmu varētu piedāvāt vienai vai pāris klasēm. Ir sagatavots arī digitālais bezmaksas piedāvājums gadījumam, ja situācija valstī pasliktinās un klātienes norises ierobežos vairāk.

Pērn Latvijas skolēniem programmā bija pieejami 14 tūkstoši kultūras pasākumu, pastāstīja tās vadītāja Aija Tūna. 

Aija Tūna par programmu "Latvijas skolas soma"Paula Dēvica

"Labā ziņa ir tā, ka šoreiz esam slēguši līgumus ar izglītības iestāžu dibinātājiem uz visu gadu," teica Tūna. "Tas nozīmē, ka jau no septembra sākuma līdzekļi ir pieejami un nav nekādas kavēšanās, lai varētu īstenot kultūras norises."

"Tajā pašā laikā mēs dzirdam, ka skolotāji jau plāno un domā, ko kopā ar skolēniem darīt. Protams, Covid-19 rada savus noteikumus, un šajā saistībā ir ļoti svarīgi zināt, ka Kultūras ministrija programmai „Latvijas skolas soma” nekādus papildu ierobežojumus vai papildu prasības kultūras norisēm neizvirza," paskaidroja Tūna. "Respektīvi, visi darbojas to noteikumu ietvaros, kādi ir visā valstī, un atbilstoši arī pielāgo norises."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti