Probācijas dienestam nepieciešami vairāk nekā 300 000 latu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Lai veiktu pēdējos mēnešos atjaunotās funkcijas, Valsts probācijas dienestam šogad ir nepieciešami vairāk nekā 300 000 latu. Turklāt turpmāk ik gadu būs vajadzīgi papildu 943 000 latu, trešdien pavēstīja dienesta vadība.

Dienests par to informējis Tieslietu ministriju cerībā, ka tā lūgs valdību piešķirt naudu no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Naudas trūkumu gan nevarētu saukt par neparedzētu, jo papildu izdevumi radušies pēc vairāku funkciju atjaunošanas. Šogad dienests atsāka uzraudzīt jaunas nosacīti no kriminālatbildības atbrīvotas personas – iepriekš no šīs funkcijas pakāpeniski vajadzēja atteikties krīzes dēļ.

Probācijas dienesta vadītājs Aleksandrs Dementjevs skaidroja, ka līdzekļu pietrūkst praktiskām, tehniskām lietām - degvielai, telpu īrei, komunālajiem maksājumiem. Tam visam pēdējā laikā ir bijis cenu kāpums, un, palielinoties klientu skaitam, sadārdzinājušās arī izmaksas.

Turklāt Valsts probācijas dienests pilnā apjomā atsāka sniegt izvērtēšanas ziņojumus, kas iepriekš tika gatavoti ierobežotā apjomā. Šo funkciju atjaunošanai papildu finansējums jau tika piešķirts, tomēr visa papildus atvēlētā nauda izlietota pārejai uz 40 stundu darba nedēļu līdzšinējo 32 stundu vietā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti