Privatizācijas aģentūras nosaukums turpmāk būs «Publisko aktīvu pārvaldītājs «Possessor»»

Valsts AS “Privatizācijas aģentūra” (PA) akcionāru sapulcē tika apstiprināti grozījumi uzņēmuma statūtos, kas paredz mainīt PA nosaukumu uz – akciju sabiedrība “Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor" (Privatizācijas aģentūra)”, informēja PA.

Jaunajā nosaukumā izmantots latīņu valodas vārds, kas nozīmē “valdītājs”. Tas ietver galvenos uzņēmuma darbības virzienus un iezīmē būtiskāko darbības fokusu nākotnē. Lai neradītu neērtības klientiem, nosaukuma maiņa notiks pakāpeniski, un tuvāko mēnešu laikā tiks izmantots jaunais nosaukums, kas ietver sevī arī vēsturisko nosaukumu, līdz pilnībā tiks izbeigta iepriekšējā nosaukuma lietošana.

Šogad PA atzīmēja 25 gadus kopš tās dibināšanas. PA sākotnēji tika izveidota, lai nodrošinātu valsts īpašuma centralizētu privatizāciju. Laika gaitā PA deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu loks ir būtiski paplašinājies, papildinot to ar valsts zemes, dzīvokļu un dzīvojamo māju privatizāciju un atsavināšanu, privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanu, valsts kapitāla daļu pārvaldīšanu un atsavināšanu, kā arī problemātisko aktīvu pārvaldīšanu. Ņemot to vērā, tika nolemts mainīt PA nosaukumu, lai tas atbilstu pašreiz veicamajiem PA uzdevumiem.

“Ir laiks pāršķirt privatizācijas lappusi un fokusēties uz to, kas mēs šodien esam – profesionāls valsts aktīvu pārvaldītājs un pārdevējs. Esam veidojuši kompetenci un ieguvuši jaunas zināšanas, strādājot ar visdažādākajiem valsts aktīviem, tai skaitā problemātiskajiem,” paziņojumā medijiem norāda “Possessor” valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs.

Turpmākā “Possessor” darbība vidējā termiņā tiks fokusēta uz valsts īpašumu atsavināšanu, uzsākto privatizācijas procesu pabeigšanu un profesionālas valsts aktīvu pārdošanas platformas attīstīšanu, turpinot veikt publiskas personas kapitāla daļu portfeļa pārvaldību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti