4. studija

Vai, iestājoties slimnīcā, pacientiem piespiedu kārtā draud badošanās?

4. studija

4. studija

Priekuļos pēc ielu remonta bedres un peļķes palikušas, tikai šķembas lido pa gaisu!

Priekuļos pēc ielu remonta bedres un peļķes palikušas, tikai šķembas lido pa gaisu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Priekuļos pagājušā gada rudenī vairākas ielas tika remontētas, taču vietējie iedzīvotāji ar veiktajiem darbiem nebūt nav mierā – bedres un peļķes nekur nav pazudušas, taču tagad no ceļa pagalmos lido šķembas, ziņoja LTV raidījums “4.studija”.

 “Mums ir visa zālīte pilna ar akmeņiem. Kurš to savāks? Akmeņi visi iet pa gaisu. Kur ir bedres, tur ir palikušas bedres, nekas jau nav mainījies. Un mums ir visas ielas tādas,” neapmierinātību pauda Priekuļu iedzīvotāja Biruta.

Priekuļos teju visas ielas ir nesen kā remontētas un noklātas ar šķembām. Bet bedres kā bijušas, tā palikušas, uz ielām – dažāda lieluma peļķu izstāde, tikai klāt vēl nākušas šķembas, kas pabraucot garām automašīnām, lido pa gaisu.

Agrāk bedrītes tika aizlāpītas, tagad ceļš ir vienkārši nokaisīts ar šķembām.

Priekuļu novada domes izpilddirektora vietnieks Ralfs Saļmo skaidroja, ka šāds ielu remonta veids izvēlēts kopā ar ceļu būvnieku.

“Problēma lielāka mums ir sanākusi ar Jāņkalna ielu, bet tas veids, kā mēs esam izvēlējušies segumu, tas ir kopā ar ceļu būvnieku. Esam apsekojuši ielas, un tas bija viņu ieteikums, ka varam arī šādā veidā risināt to virsmas atjaunošanu. Doma jau bija esošo asfaltu saglabāt un tikai paildzināt tā kalpošanas laiku, kas nozīmē vienkārtas šķembu bitumena ieklāšana,” skaidroja Saļmo.

Ielas remontēja uzņēmums SIA “Imberteh”.

Domes pārstāvis stāstīja, ka “vienīgā pretenzija mums  ir pret Jāņkalna ielas veiktajiem darbiem. Tur vajadzēja atjaunot lietusūdens kanalizāciju, tur bija sarežģījumi, darbi ievilkās un virsmas apstrāde notika laikā, kad gaisa vidējā temperatūra bija pietiekami zema, un varbūt īsti nevarēja tos darbus veikt. Bet katrā ziņā būvnieks ir apzinājis, ka viņš ir kļūdījies un ir vainīgs. Ir uzrakstīta mums garantijas vēstule, un pavasarī, iestājoties mums siltam laikam, mēs risināsim šo jautājumu un iela tiks sakārtota.”

Tiesa, braucot pa Jāņkalna ielu, tā nebūt neatšķiras no citām ielām, kur notika remontdarbi, bet tieši šo pašvaldība atzīst par nekvalitatīvi remontētu.

Saļmo arī skaidroja, ka “tās naudas ir tik, cik ir, [..] mēs nevaram visas ielas uzreiz rekonstruēt un pilnībā jaunu asfaltu ieklāt”.

Pašvaldība liek saprast, ka vienīgie uzlabojumi notiks Jāņkalna ielā, nenoliedzot, ka par šīs ielas remontdarbiem ir saņemtas iedzīvotāju sūdzības, un uzsver, ka ar pārējām ielām viss ir kārtībā. Tā, ka tikai Jāņkalna ielu sagaida atkārtots remonts, bet pārējās ielas paliks tādas, kādas ir šobrīd.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti