Panorāma

KP lēmums par «Rimi» un «Maxima» – diskutabls

Panorāma

Egle no Valkas mirdz Londonā

Prezidenta egli iededz daudzbērnu ģimenes

Prezidents kopā ar 20 kuplām ģimenēm pie Rīgas pils iededz Ziemassvētku egli

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi un desmitiem lielāku un mazāku palīgu otrdien, 5. decembrī, iededza eglīti pie Rīgas pils. Bērni bija lieli palīgi arī egles greznošanā un jau tika pie pirmajām Ziemassvētku dāvanām.  

Tā jau ir tradīcija, ka egle pie pils vienmēr tiek iedegta bērnu pulkā, un arī šoreiz talkā tiek aicinātas Latvijas daudzbērnu ģimenes. Svinīgā pasākuma laikā mammas un tēti var kaut uz brīdi atpūtināt rokas un kājas, bet ne klēpjus, kuros bažīgi ietraucas mazākie. Kuplo ģimeņu vecākiem paldies teica arī valsts pirmais pāris.

“Stipras ģimenes veido stipru tautu un valsti. Tas ir pamats arī katra cilvēka laimei, jo ģimene ir mūsu visu stiprais balsts – vieta, kur smelties spēku, uzmundrinājumu un prieku,” Rīgas pilī, Ziemassvētku noskaņās uzrunājot ģimenes no dažādiem Latvijas novadiem, uzsvēra Valsts prezidents.

Vējonis atzīmēja, ka katra no šīm ģimenēm ir spēka un izturības piemērs mums visiem un novēlēja arī turpmāk ar saviem darbiem stiprināt mūsu valsti.

Klātesošās ģimenes uzrunāja arī Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone. Sveicot Rīgas pilī pulcējušos vecākus un bērnus, Iveta Vējones kundze uzsvēra: “Pirmssvētku laikā mēs klusi atskatāmies atpakaļ un izvērtējam paveikto. Tas ir laiks, kad pateikt paldies mūsu mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem un vienkārši būt kopā. Būsim kopā un darīsim labus darbus, jo laime ir arī mazajās lietās, kuras darām no visas sirds un ar mīlestību”.

Rīgas pils Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā piedalījās pēc Valsts prezidenta aicinājuma Latvijas Pašvaldību savienības nominētas 20 ģimenes, visas šīs daudzbērnu ģimenes vieno arī aktīva iesaistīšanās savu novadu un pilsētu sabiedriskajā dzīvē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt