Prezidents aicina balsot vēlēšanās; piesauc negaidīto «Brexit» balsojumu

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis mudina iedzīvotājus atdot savu balsi 13.Saeimas vēlēšanās, jo tā ir iespēja lemt par to, kā Latvija attīstīsies turpmākos četrus gadus.

Pēc nobalsošanas Ogres 678.iecirknī prezidents sacīja: lai arī 13.Saeimas vēlēšanas notiek Latvijas valsts simtgadē, tās ne ar ko neatšķiras no citām. Svarīgas ir katras vēlēšanas, kurās ir jāpiedalās.

"Katras vēlēšanas ir īpašas, un tā ir iespēja mums kā vēlētājiem lemt par to, kā Latvijas valsts attīstīsies nākamos četrus gadus,” uzsvēra prezidents.

Prezidents akcentēja, ka svarīgākais ir neatdot savu balsi citam, neļaut izlemt jūsu vietā.

Kā uzskatāmu piemēru Vējonis minēja Lielbritānijā notikušo referendumu par izstāšanos no Eiropas Savienības, sakot, ka "jaunie cilvēki varbūt paļāvās uz to, ka Lielbritānija no Eiropas Savienības nekādā gadījumā neplāno izstāties, bet notika tas, kas notika".

Prezidents uzskata, ka tas ir ļoti labs piemērs, no kā jāmācās.

"Tas nozīmē, ka nevajag palikt mājās, bet vajag izteikt savu viedokli, nobalsot. Un izvēle mums ir pietiekami plaša," uzskata prezidents.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

 

KONTEKSTS:

Sestdien, 6.oktobrī, Latvijā notiek 13.Saeimas vēlēšanās, kurās par vietu parlamentā sacenšas 16 partiju saraksti. Kopumā Latvijā ir 1 548 100 balsstiesīgo. Vēlēšanu dienā vēlēšanu iecirkņi vēlētājiem būs atvērti no plkst.7.00 līdz plkst.20.00, vēlēšanu iecirkņu sarakstu var redzēt CVK mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti