Prezidenta preses padomnieks būs radio ziņu programmu vadītājs Kikusts

Valsts prezidenta preses padomnieka pienākumus uzņemsies Gusts Kikusts, kurš līdz šim vadījis Latvijas Radio ziņu programmas, informēja prezidenta kancelejā.

Darbu Valsts prezidenta kancelejā Kikusts sāks no 14.augusta. 

Kikusts Latvijas Radio strādājis 12 gadus un bijis radio programmas „Labrīt”, dienas ziņu un apskata vadītājs. Latvijas Radio Ziņu dienesta vadītāja Mirdza Lele raksturo Kikustu kā augstas raudzes profesionāli un labu programmas vadītāju, kurš veido lieliskas intervijas un vienmēr ir domājis, kā kāpināt savu profesionalitāti.

Lele atzīst, ka Gusta aiziešana no Latvijas Radio ir zaudējums medijam un būs jāmeklē jauns programmas „Labrīt” vadītājs. Viņa arī piebilda, ka neatbalsta žurnālistu pāriešana darbā sabiedriskajās attiecībās, taču respektē šo Gusta izvēli un pārliecināta, ka viņš labi spēs darīt prezidenta padomnieka darbu.

Iepriekš ziņots par prezidenta kancelejas darbiniekiem: tā vadītājs ir Aleksandrs Bimbirulis un viņa vietniece - Egita Kazeka.

Savukārt Maija Manika uzņēmusies prezidenta ārlietu padomnieces pienākumus, bet likumdošanas un juridiskā padomniece ir Kristīne Jaunzeme.

Valsts prezidenta sabiedrisko projektu vadības padomnieces pienākumus pilda Karīna Rāviņa-Vimba, un Andis Jēkabsons stājies Valsts prezidenta ekonomikas padomnieka amatā, bet ārštata padomnieks ir Jānis Kažociņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti