Īpašās pārraides

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas apsveikuma runa Latvijai gadumijā

Īpašās pārraides

Gadumijas svētku uguņošana un Latvijas himna. Tiešraide no 11. novembra krastmalas

Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa gadumijas uzruna

Prezidenta Jaungada novēlējums: Esiet drosmīgi veidot tagadni, ko atcerēsies vēl gadu desmitiem

Valsts prezidents Raimonds Vējonis Jaungada uzrunā novēlēja Latvijas iedzīvotājiem būt  drosmīgākiem, jo tikai drosmīgi cilvēki spēj mainīt sevi un pasauli sev apkārt, ticēt saviem nomoda sapņiem un veidot tagadni, ko atcerēsies vēl gadu desmitiem.

“Ik reizi, ielūkojoties spogulī, esiet pateicīgi par to, ka jums ir dota vēl viena brīnišķīga diena, kurā ar pārliecību varat teikt, ka jūs īstenojat savus sapņus. Nesalīdziniet sevi ar citiem, bet katru rītu mostieties ar pārliecību, ka jūsu dzīve ir unikāla un ka jūs darāt to labāko, kas ir jūsu spēkos!” aicināja Vējonis.

Prezidents arī aicināja pateikt paldies saviem līdzcilvēkiem par sniegto atbalstu aizejošajā gadā un atbalstīt citam citu arī nākamajā gadā.  

“Esiet kā Latgales cilvēki – tik sirsnīgi un dāsni! Esiet kā kurzemnieki – neatlaidīgi un lepni! Esiet kā Zemgales ļaudis – apdomīgi un strādīgi! Esiet kā vidzemnieki – tik iedvesmas pilni un radoši! Esiet kā rīdzinieki – tikpat rosīgi un uzņēmīgi!” aicināja prezidents.

Viņš aicināja iedvesmot vienam otru ik dienas, “jo mūsu valsts esam mēs paši - cik stiprs būs katrs no mums, tik stipra būs mūsu nācija”.

“Mēs esam tie, kas šīs vērtības aiznesīs nākotnē. No mums ir atkarīgs tas, vai pievienosim tām klāt kaut ko vērtīgu no tagadnes. Esiet drosmīgi veidot tagadni, ko atcerēsies vēl gadu desmitiem! Lai mūsu bērni būtu lepni dzīvot Latvijā!” novēlēja prezidents.

Viņš arī 2016.gadā novēlēja būt vēl drosmīgākiem, jo tikai drosmīgi cilvēki spēj mainīt sevi un pasauli sev apkārt. “Noticiet saviem nomoda sapņiem, nebaidieties no lieliem mērķiem un izdariet visu, lai paveiktu plānoto! Esiet drosmīgi stāties pretim atrunām, kas attur no mērķu īstenošanas! Un speriet pirmo soli, lai piepildītu savus sapņus! Jums ir viss, lai to izdarītu! Drosme darīt lielas lietas ir iedvesmojusi latviešus no paaudzes paaudzē ar pārliecību veidot savu un Latvijas nākotni!” sacīja Vējonis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti