Pretendentus uz trešo Latvijas Radio valdes locekļa amatu vērtēs arī žurnālistu organizācijas

Pieteikumus uz Latvijas Radio valdes locekļa satura jautājumos amatu izvērtēs ne tikai Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļi, bet arī divu žurnālistu profesionālo organizāciju pārstāvji, informēja NEPLP.

Šonedēļ NEPLP apstiprināja valdes locekļa programmu attīstības jautājumos amata kandidātu nominācijas komisijas personālsastāvu.

Pieteikumus uz šo vakanci izvērtēs NEPLP locekļi Ivars Āboliņš, Patriks Grīva un Gunta Līdaka, Pārresoru koordinācijas centra pārstāvis Vladislavs Vesperis, kā arī divu žurnālistu profesionālo organizāciju pārstāvji: Rolands Tjarve no Latvijas Žurnālistu asociācijas un Imants Liepiņš no Latvijas Žurnālistu savienības, kurš vienlaikus ir arī Sabiedriskās konsultatīvās padomes loceklis.

Konkursu uz vakanto Latvijas Radio valdes amatu izsludinās 19.oktobrī.Oktobra sākumā Latvijas Radio valdes priekšsēdētājas amatā iecēla bijušo aģentūras LETA valdes priekšsēdētāju Klapkalni, savukārt par valdes locekli finanšu vadības jautājumos kļuvusi SIA “Skonto Reklāma” administratīvās struktūrvienības vadītāja Mārīte Tukiša.

Toreiz Latvijas Žurnālistu asociācija pārmeta, ka, izraugoties divus jaunus Latvijas Radio valdes locekļus, NEPLP rīkojās necaurspīdīgi un neļāva nevalstiskajām organizācijām novērot atlases procesu. 

Tāpat vēstīts, ka šā gada martā NEPLP izteica neuzticību Latvijas Radio valdes loceklim Uldim Lavrinovičam un valdes priekšsēdētājam Aldim Pauliņam. Savukārt valdes loceklei satura jautājumos Sigita Roķei tika dots divu mēnešu pārbaudes laiks, lai pierādītu sevi. Maijā NEPLP nolēma ļaut Roķei turpināt darbu kā vienīgajai radio valdes loceklei, bet vēlāk nolēma izsludināt konkursu uz papildu divām valdes locekļa vietām. Septembra beigās NEPLP izteica neuzticību Roķei. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti