Premjers: Pāvesta vēstījums Latvijai liek paskatīties globālāk

Pāvesta Franciska vēstījums Latvijas valstij bija pozitīvs un lika padomāt globālākā mērogā, uzskata premjers Māris Kučinskis (Zaļo un Zemnieku savienība).

Latvija ir piedzīvojusi spēcīgus sociālos, politiskos un garīgos pārbaudījumus, bet tagad kļuvusi par politikas un kultūras centru, uzrunā amatpersonām un sabiedrībai teica pāvests Francisks. "Latvija, Dainu zeme, ir pratusi pārvērst savas sāpes par dziesmu un deju. Tā kļuvusi par mierpilnas satikšanās vietu ar aicinājumu lūkoties nākotnē," teica pāvests.

Kučinskis LTV “Rīta panorāmai” sacīja, ka tas bija pozitīvs vēstījums Latvijai par to, ko mēs paši neredzam aiz ikdienas lietām un rutīnas. Tas liek paskatīties globāli, kā mēs saglabājām savas garīgās vērtības, izejot cauri visām krīzēm un Latvijas vēstures traģēdijām.

Premjers atzina, ka šis vēstījums visiem, neatkarīgi no tā, vai viņi ir ticīgie vai mazāk ticīgi, varēja likt padomāt globālākā mērogā.

KONTEKSTS:

Pāvests Francisks Latviju apmeklē, viesojoties visās trīs Baltijas valstīs laikā no 22. līdz 25. septembrim. Pāvests Latvijā ieradās pirmdien, 24.septembrī. Viņš savā uzrunā Rīgas pilī amatpersonām un sabiedrībai teica, ka Latvija ir piedzīvojusi spēcīgus sociālos, politiskos un garīgos pārbaudījumus, bet tagad kļuvusi par politikas un kultūras centru. Vienlaikus pāvests uzsvēra, ka Latvijai vajadzētu strādāt ģimeņu, sirmgalvju un bērnu labā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti