Premjere un prezidents Lieldienās aicina atmosties un būt saliedētiem

Premjerministre Laimdota Straujuma („Vienotība”) un Valsts prezidents Andris Bērziņš apsveic Latvijas iedzīvotājus Lieldienās un aicina atmosties, un būt vienotiem un saliedētiem.

Prezidents no sirds sveic Latvijas iedzīvotājus Lieldienās – pavasara un atdzimšanas svētkos, teikts prezidenta apsveikumā.

„Lai tie aizrit zem prieka un ticības zīmes jauniem spēkiem un jaunām cerībām! Šis gads ir īpašs, jo Lieldienas vieno visas kristīgās konfesijas. Tas ir aicinājums mums visiem būt vienotiem, stipriem un saliedētiem laikā, kad pasaulē ir daudz nestabilitātes un satraucošu notikumu. Priecīgas un saticīgas Jums Lieldienas!” novēl prezidents.

„Šis ir laiks, kad daba jau ir pamodusies pēc garā ziemas miega. Arī kristīgajā pasaulē Lieldienu laiks ir atmošanās, atdzimšanas laiks,” atgādina Straujuma.

Viņa apsveic visus Latvijas iedzīvotājus Lieldienās un aicina arī  atmosties. „Atvērt ne tikai acis, bet kļūt redzīgākiem arī ar sirdi. Paskatīties apkārt un ieraudzīt vienam otru. Šogad Lieldienas vienā datumā svin gan Rietumu, gan Austrumu kristīgā baznīca. Kopīga svētku svinēšana ir satikšanās, kopā būšana, kas ir svarīga šajā sarežģītajā periodā. Lai Lieldienas mums visiem ir satikšanās laiks. Priecīgus svētkus!” novēl Straujuma. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti