Rīta Panorāma

Šī diena vēsturē - 24. februāris

Rīta Panorāma

Augulis: atlaide maznodrošinātajiem varētu būt pieci eiro mēnesī

Premjere: Iespējams, jārīko konkurss uz lidostas valdes locekļa amatu

Premjere: Iespējams, jārīko konkurss uz lidostas valdes locekļa amatu

Iespējams, ka jādomā par konkursa rīkošanu uz Starptautiskās lidostas „Rīga” valdes locekļa amatu, kurā iepriekš bija plānots iecelt bijušo premjera Valda Dombrovska ("Vienotība") biroja vadītāju Olitu Augustovsku. Tā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma” norādīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ("Vienotība").

Straujuma apliecināja, ka nešaubās par Augustovskas profesionalitāti: "Viņa kā vadītāja ir profesionāla. Viņa to pierādīja, piecus gadus vadot premjera biroju."

Ministru prezidente pieļāva, ka varētu tikt rīkots konkurss uz lidostas valdes locekļa amatu. „Sabiedrība gaida atklātību, un jādomā par izskaidrošanas darbu un, iespējams, arī konkursa organizēšanu, lai sabiedrībai būtu pārliecība, ka šis amats netiek piešķirts balstoties uz pazīšanos vai neprofesionalitāti vai vienkārši tāpēc, ka ir vajadzīgs. Nedomāju, ka tas ir attiecināms uz  Augustovskas kundzes gadījumu,” sacīja premjere.

Kā vēstīts, lidostas „Rīga” valdē bija plānots iecelt bijušā premjera Dombrovska biroja vadītāju Olitu Augustovsku. Kopš janvāra viņa ir satiksmes ministra Anrija Matīsa ("Vienotība") ārštata padomniece, un tieši viņš aicināja partijas biedri strādāt lidostā. Tādēļ bija paredzēts mainīt lidostas statūtus, radot sesto valdes locekļa vietu.

Otrdien ir ieplānota lidostas akcionāru sapulce, taču pagaidām netiek atklāts, kādus konkrētus lēmumus paredzēts pieņemt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti