Preiļu slimnīcas vadītāja: Sadarbība ar novada domi nav pozitīva

Pirms pāris nedēļām ikviens Preiļu slimnīcas darbinieks un novada iedzīvotājs tika aicināts izteikt atbalstu slimnīcas valdes priekšsēdētājai Ivetai Starei un pārējai slimnīcas valdei, jo bija izskanējusi neoficiāla informācija par iespējamu valdes maiņu.

Ceturtdien notiks slimnīcas kapitālsabiedrības dalībnieku sapulce, kuras kārtībā ir jautājumi par slimnīcas 2018. gada pārskata apstiprināšanu, peļņas izlietošanu un vēl citi. Jautājums par valdes maiņu darba kārtībā nav iekļauts, tomēr šāda iespējamība liek uztraukties pašreizējai slimnīcas valdībai.

Preiļu slimnīcas valdes priekšsēdētāja Iveta StareLāsma Zute
  “Es domāju, ka slimnīcā nestabilitātes nav. Bija informācija, ka varētu būt skatīts jautājums par valdes maiņu, tāpēc tapa darbinieku vēstule, un es zinu, ka uzņēmēji bija savākuši parakstus atbalstam. Šobrīd uzņēmums ir stabils, ir augošs, ir komanda, ir mērķi, kurus vēlamies īstenot. Tāda pamata [nav], ka būtu jāmaina valde un līdz ar to jārada lieka ažiotāža pašā uzņēmumā; es neredzu nekādus iemeslus tādai rīcībai.

  Bet, ja runājam no otras puses, kā tas izskatās no galvenā kapitāldaļu turētāja - Preiļu novada domes, tad diemžēl ir jāsaka, ka šī sadarbība ir diezgan slikta,

  jo mēs aicinājām satikties ar Preiļu novada domes priekšsēdētāju, lai parunātu par iespējamiem riskiem, ja notiek valdes maiņa, jo tas skar arī darbiniekus, tad diemžēl mums tāda tikšanās tika atteikta ar atrunu, ka 9. maijā ir kapitālturētāju sapulce un tur par šiem jautājumiem var runāt,” stāstīja Preiļu slimnīcas valdes priekšsēdētāja Stare.

  Jau ziņots, ka slimnīcas īpašniekiem - Preiļu novada domei un SIA "Centrālā laboratorija" - ir iebildumi par vairākām pērnā gada budžetā iekļautajām pozīcijām. Tāpat slimnīcas valde nav saskaņojusi ar īpašniekiem slimnīcas filiāles izveidi Varakļānos. Šos un citus jautājumus bija iecerēts risināt kopīgā sanāksmē, taču domstarpību dēļ tā tika atlikta uz vēlāku laiku.

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti