Ārpus Rīgas

Lielstraupes pils turpmākais liktenis - neskaidrs

Ārpus Rīgas

Ziemāju apsētie lauki mitruma dēļ apdraudēti

"Rīgas Apriņķa avīzes" galvenais redaktors par Baldones jauno mēru

Požarnova gāzējiem neizdodas pārņemt varu Baldonē; to iegūst «Vienotības» biedrs

Otrdien, 28. novembrī, par Baldones novada domes priekšsēdētāju ievēlēts no nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) un "Vienotības" saraksta ievēlētais "Vienotības" biedrs Raimonds Audzers, informēja partijā.

Jaunais Baldones mērs turpmāk sola politisko stabilitāti; prioritātes – atjaunot kultūras namu, veicināt uzņēmējdarbību un piespiest deklarēties iedzīvotājus

Sākotnēji uz mēra krēslu tika virzīts Nacionālās apvienības pārstāvis Guntis Tamanis, kas sadarbībā ar Latvijas Reģionu apvienību gāza līdzšinējo priekšsēdētāju Andreju Požarnovu no saraksta «Gods kalpot mūsu Latvijai». Tuvākajā laikā Baldonē sagaidāma arī vicemēru rokāde.

Jaunais novada vadītājs Audzers sola, ka par spīti dažādajai politiskajai pārstāvniecībai turpmāk domes darbs stabilizēsies.

Jaunievēlētais Baldones mērs Raimonds AudzersEdgars Kupčs
"Pašvaldību vēlēšanās iedzīvotāji mums deva mandātu strādāt viņu labā, tādēļ esmu gandarīts par plašu un stabilu koalīciju, kas spēs mērķtiecīgi īstenot ieceres, lai Baldones novadā uzņēmēji veidotu jaunas darba vietas, iedzīvotājiem būtu pieejami dzīvokļi un esošās ēkas tiktu nosiltinātas. Novadā strādāsim pie ceļu infrastruktūras sakārtošanas un sabiedriskā transporta pieejamības, izmantosim katru iespēju veicināt novadā kultūras aktivitātes," pauda jaunievēlētais domes priekšsēdētājs Audzers.

Koalīcija apņēmusies nākamajos četros gados pabeigt Baldones stadiona būvniecību un atjaunot Baldones kultūras namu, modernizēt ūdens un kanalizācijas sistēmu un uzbūvēt jaunus īres dzīvokļus.

Audzers dzimis 1972.gadā un Latvijas Universitātē studējis gan Bioloģijas, gan Ekonomikas un vadības fakultātēs, iegūstot bioloģijas maģistra grādu, bioloģijas un ķīmijas skolotāja diplomu, kā arī sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē.

Viņš ir "Vienotības" biedrs kopš partijas dibināšanas.

Ziņots, ka Požarnovu no amata gāza 4. novembrī. Par viņa demisiju balsoja astoņi pašvaldības deputāti, seši bija pret, un viens deputāts atturējās.

Požarnovs prognozēja, ka jaunizveidotā koalīcija nebūs ilglaicīga un strādās vien aptuveni līdz nākamā gada martam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti