Potapkins ar «Gan bei» lietā iesaistīto sievu noslēdz līgumu par visas mantas šķirtību

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Saeimas deputāts Sergejs Potapkins ("Saskaņa") ar savu sievu Gaļinu Karmaču, kura iesaistīta restorānu tīkla "Gan Bei" krāpšanas skandālā, noslēdzis laulības līgumu par visas mantas šķirtību.

Kā liecina publikācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 19.februārī Laulāto mantisko attiecību reģistrā veikts ieraksts par to, ka pāris nodibinājis laulāto mantisko attiecību veidu - visas mantas šķirtību.

Kā ziņots, Finanšu policija uzskata, ka ar restorānu tīkla "Gan Bei" īpašniekiem saistīta organizētā noziedzīgā grupa katru mēnesi no uzņēmuma kases aparātiem izzagusi aptuveni 700 000 līdz 800 000 eiro skaidras naudas jeb 50% no mēneša apgrozījuma.

Pērn 10.decembrī Finanšu policija aizturēja septiņus šīs grupas dalībniekus, tostarp Saeimas deputāta Potapkina sievu Karmaču, kuru dēvē par vienu no organizētā noziedzīgā grupējuma vadītājām. Sākotnēji Karmačai tika piemērots apcietinājums, vēlāk viņas drošības līdzeklis tika nomainīts uz aizliegumu izbraukt no valsts.

Pēc prokuratūras lūgumu Saeima vienbalsīgi arī atļāva veikt kratīšanu Potapkina un Karmačas dzīvesvietā.

Vēlāk Potapkins paziņoja, ka saistībā ar minēto skandālu deputāta mandātu nolikt neplāno - viņš turpinās darboties Saeimā. Taujāts, vai šī situācija nemet ēnu arī uz viņu pašu, deputāts uzsvēra, ka neredz nekādu saistību ar to - viņa sieva strādājusi šajā uzņēmumā, bet ar deputāta darbību šai lietai nekādas saistības neesot.

Sīkāk šo lietu Potapkins iepriekš nekomentēja, aicinot sagaidīt izmeklēšanas rezultātus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti