«Positivus» laikā pārtrauks Tallinas šosejas remontu pie Ādažiem

Festivāla „Positivus” laikā uz Tallinas šoseja pie Ādažiem, kur pašlaik notiek ceļa remonts, darbi tiks pārtraukti, lai neveidotos lieli sastrēgumi. Tā intervijā Latvijas Radio raidījumā „Krustpunktā” pastāstīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss („Vienotība”).

Lai gan ceļa remonts radījis uz šosejas sastrēgumus, tomēr ministrs norāda, ka laika apstākļu dēļ darbus nevarēja veikt ātrāk: „Asfaltēšanas darbus var veikt tad, kad ir sasniegta diennakts vidējā temperatūra virs +12 grādiem. Konkursi tika noslēgti laikus, un, tiklīdz bija sasniegts šis temperatūra režīms, tika veikti darbi.”

„Tie ierobežojumi tiek noņemti tad, kad ir visintensīvākā satiksme,” sacīja Matīss. Darbi netiek veikti ne brīvdienās, ne Līgo svētkos. Tāpat arī „Positivus” festivāla laikā uz šosejas pie Ādažiem netiks veikti darbi.

Ministrs atzina, ka vizuāli minētais ceļa posms izskatās nevainojami, taču ir plaisas un risas, kas nav vizuāli saskatāmas sausā laikā. „Ja ūdens caur plaisām ieiet ceļa apakšējos slāņos, tad ar vienkāršu divu centimetru nofrēzēšanu un lētu remontu galā netiksim,” sacīja ministrs. Tāpēc pašlaik tiek veikti papildus remontdarbi, pēc kuriem ceļš varēšot kalpot desmit gadus bez bedrēm.

„Mēs sekojam ceļu stāvoklim, un noteiktos intervālos jāveic vienkāršākā apstrāde, kur tiek nofrēzēti divi centimetri asfalta un uzlikti 3,5 centimetri jauna asfalta. Tālāk tas ceļš desmit gadus kalpo bez papildus remontiem, atjaunošanām,” sacīja Matīss.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti