Portālam LSM.lv februārī rekordliels apmeklējums - 581 tūkstotis unikālo lietotāju

2020. gada februāri portāls LSM.lv noslēdzis ar rekordlielu apmeklējumu - kopumā mēneša laikā mūs apmeklējuši 581 780 real users jeb unikāli lietotāji no Latvijas. 

ĪSUMĀ: 

  • Pēc "Gemius" datiem LSM.lv februārī apmeklēja 581 tūkstotis unikālo lietotāju no Latvijas .
  • LSM.lv bija vienīgais ziņu portāls, kam februārī bija izaugsme. 
  • Strauji portālam audzis lietotāju skaits no mobilajiem telefoniem.
  • Arī LSM.lv versijai krieviski Rus.lsm.lv februārī bijis vēsturiski lielākais apmeklētāju skaits.
  • Februārī vispopulārākais saturs portālā bijis par "Covid-19", Misānes lietu, vēsturisko spriedumu un atskatu uz Zolitūdes traģēdijas tiesu. 

LSM.lv, salīdzinājumā ar citiem lielākajiem portāliem, uzrādījis labāko izaugsmi, skatoties gan pret pagājušā gada februāri (+30,5%), gan šī gada janvāri (+7,2).

"Patīkami, ka esam vienīgie, kam izdevies gūt būtisku pieaugumu, salīdzinājumā ar citiem portāliem," saka LSM.lv direktors Voldemārs Oliņš. 

No desmit apmeklētākajām Latvijas mājaslapām vēl tikai 1188.lv uzrādīja izaugsmi (+1,5%).

Straujāko izaugsmi esam piedzīvojuši mobilo telefonu lietotāju vidū (+49,6%). Šogad mūs apmeklēja 515 579 unikālie mobilo telefonu lietotāji, kas ir vairāk nekā par 150 tūkstošiem lielāks skaitlis nekā pērn - 344 686. "Šeit īpašs paldies mūsu tehniskajiem darbiniekiem, kuri jau sen rūpīgi strādā, lai padarītu lapu ērti lietojamu visās platformās," saka Oliņš.

Būtiskai portāla LSM.lv daļai -

Rus.lsm.lv arī ir iemesls svinēt - šogad lasītāju skaits pieaudzis par 55,6% no 81 402 unikālajiem lietotājiem 2019. gada februārī līdz 126 633 real users šogad. Arī tas ir vēsturiski lielākais apmeklētāju skaits viena mēneša laikā. 

"Kā visos laikos - "saturs ir karalis" - arī februārī LSM.lv redakcija turpināja precīzi un maksimāli operatīvi skaidrot jautājumus, kas acīmredzot bija svarīgi mūsu lasītājiem. Koronavīruss, Kristīnes Misānes lieta, spriedums Zolitūdes traģēdijas lietā - tie bija tikai daži no lasītākajiem tematiem," atklāj portāla direktors un  priecājas, ka arī arvien ciešākā sadarbība ar Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio ziņu dienestiem ir ļāvusi sasniegt šādu atzinību no lasītāju puses. 

Vērtējot februāra datus, jāņem vērā, ka mēnesis bija divas dienas īsāks par janvāri.

KONTEKSTS: 

Latvijas sabiedriskie mediji - Latvijas Radio un Latvijas Televīzija - ziņu portālu tirgū sāka darboties 2013. gada februārī. Septiņu gadu laikā portāls ik gadu sasniedzis arvien lielāku auditorijas apjomu. Iepriekšējais auditorijas rekords portālam bija 2019. gada maijā. Toreiz portālu LSM.lv no datoriem un mobilajām ierīcēm apmeklēja kopumā 579 033 interneta lietotāju. Starp portāliem 2019. gada maijā LSM.lv ierindojās augstajā 4. vietā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt