Pagaidām Latvijas Radio nav izdevies saņemt finanšu ministres un premjera komentārus, tos sola pēcpusdienā.
Politologs Ivars Ījabs stāsta, ka jāļauj tiesībsargājošajām iestādēm veikt izmeklēšanu, taču vienlaikus operatīvs augstāko amatpersonu skaidrojums par situācijas nopietnību būtu vēlams. Konkrētā aizturēšana un kratīšanas kaitējot arī valsts starptautiskajai reputācijai:
"Šī nav tā reize, kad tur varētu būt kaut kādi politiski vēstījumi vietā. Bet es gribētu domāt, ka gan finanšu ministre, gan premjers apzinās situācijas nopietnību, jo nacionālās bankas prezidents ir viena no atslēgas figūrām jebkuras valsts ekonomikā. Jaukšanās izmeklēšanā šajā gadījumā nebūtu vēlama, bet skaidrs, ka no premjera un no finanšu ministres būtu nepieciešams skaidrs signāls, ka viņi kontrolē situāciju, ka viņi zina, kas notiek, un ka mēs varam justies droši attiecībā gan pret monetāro politiku, gan pret Latvijas Bankas nākotni. Bankas prezidents ir bijis līdz šim dažādi vērtēts publiskajā telpā. Šī ir patiešām tā reize, kad būtu jādistancējas no jebkādām simpātijām vai antipātijām pret Rimšēviča kungu un jāgaida, kādi būs rezultāti izmeklēšanai."
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāve Laura Dūša šorīt Latvijas Radio informēja, ka sestdien sniegtā informācija ir spēkā un nekādu papildu komentāru nebūšot.