Policistu un robežsargu piemaksām jūlijā piešķirs 619 868 eiro par darbu Covid-19 apstākļos

Policistu un robežsargu piemaksām par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanā šī gada jūlijā piešķirs 619 868 eiro. To otrdien lēma valdība.

Piemaksas piešķirs Valsts policijas, Valsts policijas koledžas un Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas amatpersonām.
Piemaksas apmērs par vienu stundu paredzēts 75% apmērā no amatpersonai noteiktās stundas algas likmes, ievērojot noteiktos kritērijus un uzskaitīto amatpersonas iesaistes vai saskares stundu skaitu. 

Rīkojums paredz piešķirt Iekšlietu ministrijai finansējumu 619 868 eiro apmērā, lai segtu izdevumus, kas saistīti ar piemaksu piešķiršanu par laikposmu no 2021. gada 1. jūlija līdz 2021. gada 31. jūlijam, no tiem Valsts policijai – 342 624 eiro; Valsts policijas koledžai – 861 eiro; Valsts robežsardzei – 262 744 eiro un Valsts robežsardzes koledžai – 13 639 eiro.

Finansējums piešķirts no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Kritēriji piemaksas piešķiršanai joprojām paliek nemainīgi: amatpersona ir tiešā pierādāmā saskarē ar Covid-19 inficētām vai iespējami inficētām personām; amatpersona ir tiešā pierādāmā saskarē ar Covid-19 riska grupas pacientiem, kuriem nav apstiprināta slimība, bet ir jāievēro karantīna vai pašizolācija; amatpersona piedalās pasākumos, kas saistīti ar sabiedriskās kārtības nodrošināšanu un noteikto ierobežojumu kontroli.

Iekšlietu ministrijā norādīja, ka Latvijā, arī beidzoties ārkārtējai situācijai, iekšlietu dienesti turpina veikt drošības pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanā. Kopš pandēmijas sākuma viņi sniedz nozīmīgu ieguldījumu ierobežojumu kontrolē un Covid-19 izplatības ierobežošanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt