Dienas ziņas

Opozīcija rosina izteikt neuzticību Rīgas mēram D. Turlajam

Dienas ziņas

Pazudis aprūpes centra klients

Policisti labdarības akcijā palīdz bērniem

Policisti labdarības akcijā palīdz bērniem

Šo dienu laikā pirmo reizi Valsts policijas koledža (VPK) visā Latvijā rīko labdarības pasākumus ar mērķi palīdzēt ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Koncertos dziesmas izpilda paši policisti, kuri kopā ar organizāciju “ziedot.lv” vāc naudu, lai bērni varētu tikties ar speciālistiem un iegādāties palīglīdzekļus.

Labdarības koncerti pirmo reizi notiek visos piecos Latvijas reģionos, un tos organizē koledžas pārstāve Anita Fišere. Ideju par labdarību viņa lolo jau piecus gadus, un beidzot tai atsaukušies arī citi dziedošie policisti un draugi. "Ja sākotnēji mēs bijām domājuši padziedāt policijas iecirkņos ar divām tumbām un vienu mikrofonu, tad tagad tie ir jau pieci lieli, diezgan lieli koncerti visā Latvijā," teica VPK Izglītības koordinācijas nodaļas vadītāja Anita Fišere.

Latgalē ziedojumi vākti četrgadīgajai Sabīnei. Lai regulāri apmeklētu reitterapiju, ģimenei trūkst aptuveni 180 eiro, kas daļai sabiedrības varbūt liekas nieks, bet, regulāri ieguldot līdzekļus bērna attīstībā, ir svarīgs jebkāds, kā materiāls, tā emocionāls atbalsts, atzīst ģimene.

"Tie, kas uzstājās, viņu acīs ir patiess prieks un vēlme palīdzēt otram cilvēkam. Viņai patika tad, kad ir tāda ritmiskāka mūzika, kad varēja izdancoties, kaķis policists patika! Mēs ceram, ka solītais tiks sasniegts un viņa varēs staigāt pati," teica Sabīnes mamma Daina.

Kopumā labdarības pasākumu gaitā iecerēts atbalstīt sešus bērnus, koncerti jau notika Liepājā un Valmierā. Otrdien policisti ir Jelgavā un jau trešdien dosies uz Rīgas Nacionālās aizsardzības akadēmiju.

"Rīgā ir 13 gadīgā Dana, kuru vecmāmiņa audzina viena pati, un viņai nepieciešama arī speciālistu palīdzība. Naudiņa nodarbībām un rehabilitācijām. Zemgales reģionam ir brālīši Eduards un Aleksis no Rundāles. Brālīšiem ir autisms," norādīja Fišere.

Ziedot.lv ziedojumu kastītes izvietotas arī policijas iecirkņos visā Latvijā, sešām ģimenēm kopā nepieciešami teju 7500 eiro. To, vai nepieciešamo summu izdevies savākt, varēs uzzināt jūnija vidū. Policijas darbinieki cer akciju turpināt arī citus gadus vēl kuplākā skaitā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti