Policija vairākos īpašumos Liepājā konstatē nelegālās cigaretes

Pēc iedzīvotāju sniegtas informācijas uzsākot administratīvo lietu, policija Liepājā četros dzīvokļos izņēma 612 cigarešu paciņas, paziņojumā medijiem informēja policija.

Šā gada pirmajā pusē, kad vēl spēkā bija Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss, policija Liepājā, reaģējot uz iedzīvotāju sniegto informāciju, uzsāka administratīvo lietvedību par to, ka kādā īpašumā Liepājā tiek glabātas nelegālās cigaretes. 

Šomēnes policija apskatīja administratīvā pārkāpuma vietu, iekļūstot četros dzīvokļos Liepājā, kur kopumā tika konstatētas un izņemtas 12 248 cigaretes bez Latvijas  akcīzes markām jeb 612 cigarešu paciņas. 

Šobrīd turpinās darbs administratīvās lietvedības ietvaros pret trim personām, no kurām divas personas jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par administratīviem pārkāpumiem.

Pie viena jau pērn Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas amatpersonas atrada un izņēma cigaretes.

Ņemot vērā to, ka lietvedība tika uzsākta laikā, kad spēkā bija cits likums, darbs arī turpinās šī likuma ietvaros. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu, par ar akcīzes nodokli apliekamo preču uzglabāšanas vai pārvietošanas (pārvadāšanas) noteikumu pārkāpšanu, kā arī par citiem šo preču aprites noteikumu pārkāpumiem, uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 70 līdz 700 eiro.

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti, gluži, kā šajā gadījumā, informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti