Policija turpina piecgadīgā Ivana meklēšanu; pagaidām nesekmīgi

Aizritējusi jau nedēļa, kopš Liepājā bez vēsts pazudis piecus gadus vecais Ivans Berladins. Viņš no savām mājām izgāja 1. jūlijā ap pusdeviņiem no rīta, bet pēdējo reizi dzīvs redzēts tajā pašā dienā ap pl. 16 pēcpusdienā Spīdolas ielas apkaimē.

Policijai ir divas versijas par zēna pazušanas iemesliem. Pirmā – ar zēnu noticis kāds nelaimes gadījums. Netiek izslēgta arī versija, ka Ivans kļuvis par apzināta vai neapzināta nozieguma upuri. Arvien tiek pārmeklētas gan Liepājā un tās apkaimē esošās ūdenstilpnes, pamestas ēkas, pagrabi un citas vietas, taču pagaidām bez rezultāta, stāsta Valsts policijas Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva, uzsverot, "ka darbs ieguldīts milzīgs; tiek pētīts ļoti daudz videoierakstu."

Policijas pārstāvis Uģis ĀvaMadara Fridrihsone

  Uģis Āva norādīja, ka puika tiek meklēts visā Latvijā, tomēr pašlaik meklēšana koncentrējas Liepājā un tās apkārtnē. Policija speciāli izveidotajā e-pastā "[email protected]" turpina saņemt videomateriālus, kas varētu būt saistīti ar pazudušo zēnu. Iedzīvotāju sniegtā informācija ir noderīga, un policija lūdz iedzīvotājus turpināt sniegt jebkādu pat vismazākās nozīmes informāciju, kas palīdzētu atrast zēnu un noskaidrot pazušanas apstākļus.

  Iepriekš policija atzina, ka cerības atrast pazudušo piecus gadus veco Ivanu Berladinu dzīvu ir ļoti, ļoti niecīgas, jo līdzšinējie meklējumi ir beigušies bez panākumiem. Policijai ir divas versijas par notikušo: vai nu ar zēnu ir noticis nelaimes gadījums, vai arī viņš kļuvis par apzināta vai neapzināta nozieguma upuri.

  Piecus gadus vecais Ivans Berladins no sava dzīvokļa LIepājas Tosmares mikrorajonā izgāja sestdien, 1.jūlijā, ap pusdeviņiem no rīta un tā arī mājās neatgriezās. Svētdien trijos pēcpusdienā par to tika paziņots policijai, un kopš tā laika notika zēna meklēšana. Viņa māte apgalvoja, ka šī bijusi pirmā reize, kad Ivans viens aizgājis no mājām.    

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti