Rīta Panorāma

«Spēlmaņu nakts 2017» - skaties rīt LTV plkst. 2115

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Ingunu Sudrabu

Intervija ar Normundu Krapsi

Policija: Samazinās avārijās bojāgājušo skaits

Ceļu satiksmes negadījumu skaits šogad, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, nav samazinājies, taču aptuveni par 15% samazinājies avārijās bojāgājušo skaits, LTV “Rīta panorāmā” pastāstīja Valsts policijas (VP) Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Viņš sacīja, ka situācija uzlabojas, un cer, ka 2020.gadā Latvijā varētu sasniegt Eiropas Savienības nosprausto mērķi – samazināt negadījumos bojāgājušo skaitu uz pusi, salīdzinot ar 2010.gadu

Disciplinēt autovadītājus tagad policijai palīdzēs arī 12 jauni pārvietojamie fotoradari, kuri kopš otrdienas sāk darbu uz Latvijas ceļiem. Krapsis atzina, ka pagaidām par šo radaru darbu vēl nekādu secinājumu nav, bet ir skaidrs, ka pašreizējā situācija uz ceļiem neliecina, ka ar autovadītāju pašdisciplīnu vien pietiktu, lai mazinātu negadījumu skaitu.

Krapsis gan atgādināja, ka arī citiem satiksmes dalībniekiem jārūpējas par savu drošību, jo, piemēram, novembrī avārijās gājuši bojā seši cilvēki, no viņiem četri bija mazaizsargātie satiksmes dalībnieki, un trīs traģiskie negadījumi notika diennakts tumšajā laikā. 

Pērn ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši  vairāk nekā 140 cilvēki, 2015.gadā -  vairāk nekā 160 cilvēki.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti