Dienas ziņas

Vairākas valstis neuzņems Krievijas mobilizācijas bēgļus

Dienas ziņas

Miķeļdienā - ražas svētkos gādā krājumus ziemai

Uzsāk kriminālprocesu par uzraksta “Bolderāja” pārkrāsošanu

Policija sākusi kriminālprocesu par uzraksta «Bolderāja» pārkrāsošanu Krievijas karoga krāsās

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par to, ka Rīgā aizvadītajā naktī nezināmi vandaļi Krievijas karoga krāsās nokrāsojuši uzrakstu "Bolderāja".

Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma panta par huligānismu, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.

Uzraksts ir izvietots pirms iebraukšanas Bolderājas mikrorajonā. Uzraksts tika ne tikai nokrāsots kaimiņvalsts karoga krāsās, bet uz tā arī uzķēpāts uzraksts angļu valodā.

Patlaban uzraksts notīrīts un pārkrāsots, novēroja Latvijas Televīzija. Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa priekšnieks Atis Čakārnis telefonsarunā atklāja, ka bez huligānisma policija izmeklēs arī citas versijas, piemēram, kara slavināšanu Ukrainā.

"Mēs saņēmām ziņas ap pulksten 5.30 no Bolderājas iedzīvotājas, ka ir apzīmēts uzraksts "Bolderāja", kurš atrodas pie iebraukšanas mikrorajonā.

Uz tā ir uzzīmēts Krievijas Federācijas karogs, vēl Z burti, un tas ir apzīmēts.

Izbraucot uz notikuma vietu, konstatēts, ka tas ir apzīmēts. Ir uzsākts kriminālprocess par huligāniskām darbībām. Kā pamata versija ir huligāniskās darbības, bet procesa ietvaros tiks izvērtētas arī visas pārējās versijas, tai skaitā arī kara slavināšana Ukrainā. Ir kriminālprocess uzsākts, un notiek izmeklēšana," stāstīja policijas pārstāvis.

Viņš paskaidroja, ka tiek apzināti iespējamie liecinieki, kā arī videokameras. Tā kā pagaidām notiek izmeklēšana, diemžēl plašāku informāciju policija sniegt nevar. 

Par notikušo informēti arī Rīgas domes atbildīgie dienesti. Tikmēr Valsts policija aicina iedzīvotājus, kam varētu būt plašāka informācija par notikušo, zvanīt un dalīties ar to. 

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis sociālajos tīklos norādīja, ka notikums ir piefiksēts un pašvaldības darbinieki jau rīkojas, lai objektu notīrītu.

Staķis arī pateicās teritorijas labiekārtošanas pārvaldei par operatīvo iesaisti, un vietējiem iedzīvotājiem par informēšanu, kā arī pamatoto sašutumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti