Policija prasa atbrīvot no amata vardarbībā pret «Līkumu» bērniem vainoto iestādes vadītāju

Salas novada pašvaldībai būs jāpilda Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas lēmums par drošības līdzekļa piemērošanu bijušā bērnunama "Līkumi" vadītājam Jurim Boķim – aizliegt pildīt amata pienākumus. Policija uzskata, ka neprecizitāte iestādes nosaukumā nav iemesls, lai lēmumu nepildītu.

Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma" pirmdien, 15. janvārī, vēstīja, ka Salas novada pašvaldība atbildējusi policijai, ka nevar izpildīt viņu rīkojumu par drošības līdzekli Jurim Boķim, jo tāda bērnunama "Līkumi" vairs nav. Kopš 2016. gada Boķis vada ģimenes atbalsta centru "Saulstari", un līdz ar to jābūt aizliegumam pildīt šī centra direktora pienākumus.

Policija neprecizitāti atzīst, tomēr uzsver, ka lēmuma būtību tas nemaina un Salas novada domei jau nosūtīts jauns lēmums.

Jau ziņots, ka Salas novada bijušā bāreņu nama "Līkumi" (tagad ģimenes atbalsta centrs "Saulstari") direktors Boķis atzīts par aizdomās turamo kriminālprocesā par iespējamu vardarbību pret bērniem un iespējamu valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu. Pats Boķis izmeklēšanai nepiekrīt un vardarbību pret bērniem arvien noliedz. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti