Dienas ziņas

Liepājas futbols turpina dzīvot

Dienas ziņas

Kā Vidzemē veicas ar meža cūku skaita samazināšanu

Imantas maniaks uzbrucis jau četrām meitenēm

Policija: Meklētais pedofils varētu būt 15-20 gadus vecs un ļoti noslēgts

Dzimumnoziedznieks, kuru par trīs uzbrukumu veikšanu meklē Valsts policija, varētu būt 15-20 gadus vecs un, visticamāk, ļoti noslēgta rakstura vīrietis, tā intervijā Latvijas Radio raidījumā „Pēcpusdienā” pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

Līdz šim vīrieša fotorobots veidots, pamatojoties uz bērnu liecībām. Taču ir konstatēti arī pāris gadījumi, kuros pieaugšie viņu ir iztraucējuši un  nobiedējuši. Tādēļ policijai būtu svarīgi saņemt pieauguša cilvēka aprakstu gadījumā, ja kāds savā dzīvesvietā ir manījis kaut ko aizdomīgu.

Noziedznieka psiholoģiskais portrets liecina, ka viņš ir ļoti nedrošs un cenšas nekontaktēties ar apkārtējiem cilvēkiem, norāda Sozinovs.

Vīrieša vecums varētu būt 15-20 gadi, taču garīgā attīstība palikusi tīņa vecuma līmenī. Tiek pieļauts, ka skolā viņam bijušas problēmas – vai nu bijis nesekmīgs, vai arī grūti padevušās mācības.

Ja varmāka jau ir bijis policijas redzeslokā, policijai ar iegūtā DNS palīdzību būs iespēja gūt informāciju par noziedznieka identitāti. 

Kā iepriekš ziņots, pēdējo mēnešu laikā vīrieša uzbrukumos cietuši četri bērni. Visi viņa noziegumi pastrādāti Imantas mikrorajona daudzstāvu dzīvojamo māju kāpņu telpās. Pirms noziegumu izdarīšanas vīrietis bērnus izsekojis, novērojis vai gaidījis tos. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti