Policija lūdz apsūdzēt vīrieti par četrgadīgā mazdēla ielikšanu mucā

Valsts policija pabeigusi izmeklēšanu un prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai nodevusi lietu pret kādu vīrieti, kurš, būdams alkohola reibumā, nodarījis maznozīmīgus miesas bojājumus savam četrgadīgajam mazdēlam, ar varu ieliekot viņu mucā, informē policijā.

Valsts policijas Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas šā gada janvārī uzsāka kriminālprocesu par cietsirdīgu un vardarbīgu izturēšanos pret mazgadīgo.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka janvāra sākumā kāds četrus gadus jauns zēns atstāts pieskatīšanai pie vecvecākiem Ezeres pagastā. Zēna vectēvs savā dzīvesvietā visas dienas garumā lietojis alkoholiskos dzērienus, kā ietekmē viņš bez iemesla saķēris mazdēlu aiz rokas un izvedis ārā no mājas.

Viņš zēnu ielicis turpat pie mājas esošā tukšā lietus notekūdeņu mucā. Zēns, izvairoties no vectēva satvēriena, pret mucas malu nobrāza seju, kā rezultātā guva maznozīmīgus miesas bojājumus.

Zēna vectēvs iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā un savu vainu atzīst, kā arī izdarīto nožēlo. Vīrietim ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Soda apmēru noteiks tiesa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti