Policija atrod narkotikas 11 miljonu eiro vērtībā

Valsts policija atklājusi  noziedznieku grupu, kas Latvijā ievedusi narkotikas, lai tās tālāk nogādātu uz Krieviju. Latgalē un Rīgā noliktavās uzieti narkotiku krājumi 11,3 miljonu eiro vērtībā. Apreibinošās vielas Latvijā ievestas, paslēptas vieglajās automašīnās.     

Janvārī likumsargu redzeslokā nonāca organizēta grupa, kura nodarbojās ar narkotisko vielu transportēšanu no Rietumeiropas uz Latviju. Kā norāda Valsts policijas pārstāvis Sandis Radziņš, narkotikas uz Latviju tika nogādātas vieglo automašīnu slēpņos.

“Slēpņi bija izveidoti tā, lai, veicot uz ceļiem parastu pārbaudi vai muitas kontroles postenī, bez padziļinātas pārbaudes tos nevarētu atrast,” stāstīja Radziņš.

Policija norādīja, ka uzietās narkotiskās vielas Latvijā nav pārāk izplatītas, tāpēc uzskata, ka tās visdrīzāk tika paredzētas Krievijas nelegālajam tirgum.

Maijā policija robežkontroles punktā “Grebņeva” aizturēja Krievijas pilsoni, kura bija noziedzīgās grupas dalībniece. Mašīnas slēpnī atrada 33 kilogramus hašiša. Tajā pašā dienā aizturēja pārējos grupas dalībniekus – divus Latvijas iedzīvotājus. Izmeklēšana vainagojās ar ievērojamu narkotisko vielu daudzumu.

“Izņemts 316 kilogrami hašiša, 125 kilogrami mefedrona, 20 kilogrami MDMA tablešu,”  informēja policijas pārstāvis.

Lai samazinātu narkotisko vielu pārvadājumu Latvijā, Radziņš atzīmēja, ka svarīga ir pārbaude robežkontroles punktos un bargi sodi.

Teju mēnesi ilgā policijas klusēšana ir saistīta ar izmeklēšanas procesiem un pārliecību, ka tai nekas netraucē. Tikai tad likumsargi var informēt sabiedrību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti