Policija: Aizputes novadā sašautie nav Latvijas valstspiederīgie

Trīs cietušie cilvēki, kuri svētdien, 30.septembrī, tika sašauti Aizputes novada Lažas pagastā, nav Latvijas valstspiederīgie, atklāja Valsts policijā, neprecizējot cietušo pilsonību.

Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins žurnālistus informēja, ka šaušana Lažas pagastā notika svētdien plkst.17.30 un sašauti tika trīs cilvēki, kuri atradās automašīnā.

Cietušie ir divi vīrieši un viena sieviete. Viņi tika nogādāti slimnīcā, veiktas medicīniskās manipulācijas, un pašlaik cietušo veselības stāvoklis ir smags, bet stabils.

Grišins atklāja, ka sašautie cilvēki nav Latvijas valstspiederīgie, taču viņu pilsonību neprecizēja. Policijas pārstāvis apliecināja, ka šaušana notika netālu no viesu nama un cietušie ir viesu nama iemītnieki.

Policijas vērtējumā šādu noziegumu būtu grūti pastrādāt vienatnē un, visticamāk, noziegums bija rūpīgi plānots.

“Pašlaik es atturos no komentāra, cik konkrēti varēja būt uzbrucēji, bet parasti šādi noziedzīgie nodarījumi ir rūpīgi plānoti. Un to ir grūti realizēt vienatnē," sacīja Grišins.

Policija turpina strādāt notikuma vietā, veic atkārtotu apskati un arī paplašina izmeklēšanu. Esot jau veiktas “diezgan daudzas procesuālās darbības”, pastāstīja Grišins. Aizputes novadā strādā arī policisti no Rīgas reģiona Kriminālizmeklēšanas pārvaldes, kur tālāk nonāks šī lieta.

KONTEKSTS: 

Svētdien, 30.septembrī, Aizputes novada Lažas pagastā svara korekcijas centra "Vitality Academy" teritorijā tika sašauti trīs cilvēki, kuri atradās automašīnā. Policija to izmeklē kā slepkavības mēģinājumu.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti