Policija aicina iedzīvotājus ziņot par mazā Ivana pazušanas apstākļiem

Saistībā ar piecgadīgā zēna Ivana Berladina pazušanu Valsts policija aicina iedzīvotājus sniegt informāciju zēna pazušanas apstākļiem un par cilvēkiem, kuri varētu būt ar to saistīti.

Policija paziņojumā medijiem norāda, ka policijai ļoti būtiski ir saprast zēna dienas gaitas, tāpēc nozīmīga var būt jebkura iedzīvotāju sniegtā informācija.

Šobrīd ļoti nepieciešama iedzīvotāju informācija par zēna pazušanas apstākļiem un par cilvēkiem, kuri varētu būt ar to saistīti. Policija arī lūdz informēt par situācijām, kuras šajā laikā saistībā ar zēna pazušanu šķitušas dīvainas, pat ja sākotnēji tām nav tikusi piešķirta nozīme.

Iespējams, kopējā izmeklēšanas ainā tieši šķietami nenozīmīgs sīkums var būt izšķirīgs, norāda policija.

Šādas informācijas sniegšana pašlaik esot vienīgais veids, kādā sabiedrība var iesaistīties un palīdzēt policijai zēna meklēšanā.

“Ja kāds apzinās, ka tieši vai netieši saistīts ar bērna pazušanu, lūgums sazināties ar Valsts policiju. Agrāk vai vēlāk policija tāpat nonāks līdz patiesībai,” norādīts paziņojumā.

Policija aicina informāciju sniegt tikai uz tās e-pastu [email protected] vai pa tālruņa numuru 116000.

Policijas pārstāvis Uģis Ava: Par zēna meklēšanu Laura Dzērve
Valsts policija īpaši uzsver, ka tikai šie ir oficiālie informācijas kanāli, caur kuriem policija saņems visu tajā sūtīto informāciju. Policija uz saņemto informāciju gatava reaģēt visu cauru diennakti. Caur jebkādiem citiem kanāliem informācija nenonāk Valsts policijas rīcībā un pazūd nebūtībā.

Tāpat visi citi aicinājumi brīvprātīgajiem turpināt Ivana meklēšanu, fiziski pārmeklējot apkārtni, nav saistīti ar policiju un oficiālo meklēšanu, kā arī ir uzskatāmi par cilvēku maldināšanu. Savukārt oficiāli Liepāju un tās apkārtni pārmeklē Valsts policijas, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas un Nacionālo bruņoto spēku amatpersonas. Tāpēc liepājniekus aicina būt saprotošiem un nodrošināt iespēju dienestiem piekļūt ne tikai teritorijām, kuras ir slēgtas, bet arī uzņēmumu un privātīpašumu teritorijām.

Iepriekš policija atzina, ka cerības atrast pazudušo piecus gadus veco Ivanu Berladinu dzīvu ir ļoti, ļoti niecīgas, jo līdzšinējie meklējumi ir beigušies bez panākumiem. Policijai ir divas versijas par notikušo: vai nu ar zēnu ir noticis nelaimes gadījums, vai arī viņš kļuvis par apzināta vai neapzināta nozieguma upuri.

Piecus gadus vecais Ivans Berladins no sava dzīvokļa LIepājas Tosmares mikrorajonā izgāja sestdien, 1.jūlijā, ap pusdeviņiem no rīta un tā arī mājās neatgriezās. Svētdien trijos pēcpusdienā par to tika paziņots policijai, un kopš tā laika notika zēna meklēšana. Viņa māte apgalvoja, ka šī bijusi pirmā reize, kad Ivans viens aizgājis no mājām.    

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt