Policija aicina atsaukties visus, kas bijuši netālu no šaušanas vietas Aizputes novadā

Izmeklējot slepkavības mēģinājumu Aizputes novadā, Valsts policija aicina atsaukties personas, kuras laika posmā no 28. septembra līdz 30. septembrim braukušas pa autoceļu PS111 (Kalvene – Aizpute).

“Svarīgi policijai sniegt visu informāciju, piemēram, par šajā posmā uz ceļa vai ceļa malā manītām automašīnām, personām vai jebkādām citām niansēm, pat ja sākotnēji šī informācija nešķiet būtiska,” uzsvērts policijas paziņojumā medijiem.

Īpaši aicināti atsaukties autovadītāji, kuri  30. septembrī laika posmā no pulksten 9.00 līdz 16.30 atradās Aizputes novada Lažas pagastā vai arī brauca pa jau minēto autoceļu. Šīs personas aicinātas arī pārskatīt videoreģistratora ierakstus, un, it īpaši, ja pamana tajos ko aizdomīgu, sazināties ar policiju.

Iespējams, jūsu videoreģistrators var būt fiksējis autotransportu, cilvēkus vai situācijas, kas var būt ļoti nozīmīgas izmeklēšanai, uzsver likumsargi. Sazināties ar policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 67014002 vai arī rakstot e-pastu - [email protected]

KONTEKSTS: 

Svētdien, 30.septembrī, Aizputes novada Lažas pagastā svara korekcijas centra "Vitality Academy" teritorijā tika sašauti trīs cilvēki, kuri atradās automašīnā. Policija to izmeklē kā slepkavības mēģinājumu.

Cietušie nogādāti slimnīcā, un viņu veselības stāvoklis ir smags, bet stabils. Policija atklāja, ka sašautie nav Latvijas valstspiederīgie.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti