Sadaļas Sadaļas

Pirmo reizi viss sabiedrisko mediju saturs atrodams vienuviet – «REplay.lv»

Latvijas Televīzija (LTV) kopā ar Latvijas Radio (LR) radījusi jaunu vietni, kurā lietotājiem ērtā un viegli saprotamā veidā vienuviet pieejams viss sabiedrisko mediju saturs – visi kanāli, visas programmas tiešraidē un raidījumu arhīvā. “REplay.lv” ir pieejams un viegli lietojams gan no datora, gan no portatīvajām ierīcēm – planšetdatoriem un viedtālruņiem, bez īpašas aplikācijas.

LTV komunikācijas speciāliste Agita Pudule informē, ka turpmāk LTV skatītājiem un LR klausītājiem nebūs jāmeklē viņiem interesējošie raidījumi katra sabiedriskā medija mājaslapā atsevišķi – viss, kas bija, ir vai būs skatāms un klausāms LTV un LR ēterā un paredzēts pieejai internetā, būs atrodams vienuviet – www.replay.lv. Piemēram, meklējot tēmu “kultūra”, replay.lv varēs atrast gan LTV, gan LR kultūras raidījumus. 

"Veidojot replay.lv, esam analizējuši un ņēmuši vērā Eiropas sabiedrisko mediju atskaņotāju un līdzīgu platformu funkcijas un tehniskās iespējas. Tā, piemēram, jaunajā atskaņotājā katram ierakstam ar ierobežotu pieejamības laiku internetā būs redzams tā pieejamības laiks. Kad tas būs pienācis tuvu beigām, ieraksts būs atrodams pirmās lapas sadaļā “Pēdējā iespēja"," norāda LTV un LR interneta platformu direktors Voldemārs Oliņš.

Kā vēl vienu lietotājiem ļoti ērtu lietu Oliņš min “Saistītos ierakstus”. "Skatoties kāda raidījuma sēriju, pa kreisi izkārtosies raidījuma iepriekšējās sērijas hronoloģiskā secībā, pa labi - jaunākie ieraksti. Ja skatīsieties jaunāko sēriju, “REplay.lv” piedāvās noskatīties kādu citu attiecīgās sadaļas raidījumu, piemēram, citu izklaides raidījumu," stāsta LTV un LR interneta platformu direktors.

Sabiedrisko mediju radītā satura patērēšanas ērtībām “REplay.lv” ir ieviesti arī citi lietotājiem noderīgi jauninājumi. Ir izveidota ērtāka meklēšanas sistēma, kurā ar filtru palīdzību interesējošo pārraidi iespējams atrast pat tad, ja lietotājam zināms tikai kanāls vai nozare, ar kuru raidījums saistīts.

Filtri ļauj gan aplūkot TV raidījumus atsevišķi no radio pārraidēm, gan vienu kanālu no cita, gan šķirot saturu pēc vēl citām pazīmēm. Tāpat pie ierakstiem, kuri izmantoti LTV un LR vienotā portāla LSM ziņu veidošanā, parādīsies saites uz tapušajiem rakstiem, tādējādi nodrošinot ērtu pāreju uz plašākas informācijas iegūšanu Latvijas Sabiedrisko mediju (LSM) ziņu portālā lsm.lv.

"Privātās sarunās esam novērojuši, ka daudzi nemaz nezina, ka internetā ir iespēja noklausīties savu mīļāko radio raidījumu vai noskatīties televīzijas šovu ierakstus. Nu piedāvājam šo iespēju izmantot vienotā platformā ar mūsdienīgām lietošanas iespējām,” norāda Oliņš.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt