«Pilsētvides servisa» Rīgas klientus aicina ziņot par problēmām ar atkritumu izvešanu

"Eco Baltia vide" panācis vienošanos ar "Pilsētvides servisu" par tā konteineru izmantošanu, tādēļ atkritumus iespējamas izvest, ņemot vērā iepriekšējos grafikus, un konteineri nav jāmaina vismaz līdz valdības ārkārtējā stāvokļa beigām.

"Eco Baltia vide" informēja, ka svētdien atsevišķi klienti, kuriem bija paredzēta izvešana, nebija izstūmuši konteinerus. Tā kā uzņēmumam nav nodota "Pilsētvides servisa" klientu kontaktinformācija, tas aicina sazināties ar klientu apkalpošanas centru (tālr.8717 vai [email protected]), ja nepieciešama papildu izvešanas reize vai tieši otrādi – ja izvešana nav nepieciešama. Uzņēmums lūdz sazināties arī gadījumos, ja pakalpojums bija jāsaņem, bet tas nav noticis.

"Eco Baltia vide" valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts, norādīja, ka kopumā brīvdienas aizvadītas salīdzinoši mierīgā režīmā un arī ienākošo jautājumu plūsma no klientiem bijusi mērena. 

Uzņēmums sācis arī noslēgt vienošanās ar līdzšinējiem "Pilsētvides servisa" privātpersonu klientiem par līgumu noteikumu pārņemšanu. Klientiem tiks saglabāti visi būtiskākie nosacījumi, kas bija iekļauti līgumos ar "Pilsētvides servisu". Tas attiecas uz pakalpojumu maksu, apkalpošanas biežumu un arī adresi, kurā tiek sniegts pakalpojums. Klientiem vienošanās ir jānoslēdz līdz 12. oktobrim. 

Pašlaik vienošanos var noslēgt "Eco Baltia vide" centrālajā birojā Getliņu ielā 5, Rumbulā. Klientu centram šonedēļ pagarināts darba laiks no plkst.9 - 19. Līdzi jāņem līdzšinējā atkritumu apsaimniekošanas līguma kopija ar "Pilsētvides servisu". Tāpat šīs nedēļas laikā tiks nodrošināta iespēja vienošanās noslēgt klātienē Pārdaugavā, kā arī elektroniski mājaslapā "www.ecobaltiavide.lv", autorizējoties ar internetbanku starpniecību. 

Arī uzņēmums "Clean R" informēja, ka 15. septembrī sekmīgi nodrošinājis atkritumu izvešanu saskaņā ar noteikto grafiku. Uzņēmums ir nodrošinājis pirmo atkritumu izvešanu "Pilsētvides servisa" klientiem – juridiskajām personām. "Clean R" darbiniekiem nav izdevies piekļūt un iztukšot 8% sadzīves atkritumu konteineru, jo nebija pieejamas konteineru atslēgas vai vārtu pultis. Pirmdien uzņēmums sazināsies ar katru klientu individuāli, lai jau tuvāko dienu laikā varētu piekļūt konteineriem un tos iztukšot.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā klientus aicina sazināties ar "Clean R" Klientu centru pa tālruni 67111001 vai, sūtot e-pastu [email protected]

KONTEKSTS:

Kopsabiedrība "Tīrīga"

Kopsabiedrību "Tīrīga" veido divu atkritumu apsaimniekotāju "Clean R" un "Eco Baltia vide" kopīgais uzņēmums "CREB Rīga" un pašvaldības uzņēmums "Getliņi EKO".

15. septembrī Rīgā bija paredzēts mainīt atkritumu apsaimniekotāju – četru kompāniju vietā atkritumus izvestu "Tīrīga", kurai Rīgas dome bija paredzējusi uzticēt šo darbu uz 20 gadiem. Taču Konkurences padome iebilda pret šādu monopolu un nepilnu nedēļu pirms atkritumu izvedēju maiņas liedza "Tīrīgai" pagaidām sākt darbus Rīgā. Rīgas dome pārsūdzējusi šo lēmumu.

Lai nepieļautu atkritumu haosu galvaspilsētā, kad no 15. septembra iedzīvotājiem nav līgumu ar atkritumu apsaimniekotājiem un viņu atkritumi netiek izvesti, valdība trešdien, 11. septembrī, ārkārtas sēdē akceptēja rīkojuma projektu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Rīgā. Tā ļauj atkritumu apsaimniekotājiem strādāt arī bez līgumiem ar iedzīvotājiem. Atkritumus Rīgā ārkārtējās situācijas laikā turpinās izvest "Clean R", "Eco Baltia vide" un "Lautus". Tomēr Rīgas domei bija jārīko sarunu procedūra, lai atrastu uzņēmumu, kas nosegtu 4% no atkritumu tirgus, jo uzņēmums "Pilsētvides serviss" savu darbību beidzis. Sarunu procedūrā tika noskaidrots, ka privātpersonām pakalpojumus sniegs "Eco Baltia vide", savukārt juridiskajām personām - uzņēmums "Clean R".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt